اجرای متنوع علیزاده در خندوانه و اظهار نظر راجع به خوانندگانی چون بنیامین و احسان خواجه امیری از رویدادهای این قسمت از برنامه بود.

محمد علیزاده در خندوانه: دوست دارم برای قشری که در حالت عادی امکان حضور در سالن ها را ندارند، کنسرت برگزار کنم

اجرای متنوع علیزاده در خندوانه و اظهار نظر راجع به خوانندگانی چون بنیامین و احسان خواجه امیری از رویدادهای این قسمت از برنامه بود.
به گزارش هفت هنر محمد علیزاده شب گذشته از ابتدای خندوانه با بینندگان و حاضران همراه شد و از همان ابتدا بعد از سلام و احوالپرسی به درخواست رامبد جوان به صورت زنده قسمت‌هایی از قطعه‌های معروف و شنیده شده‌اش را همگام با تشویق تماشاچیان اجرا کرد.

در بخشی از گفتگو  حرف‌هایی درباره خواندن تیتراژ برنامه های تلویزیونی و پول دادن خواننده به برنامه ساز بابت این اتفاق به میان آمد؛ علیزاده در جواب به این پرسش اول به شوخی گفت: بله، اتفاقا امروز برای این کار یک چک کشیدم!

بعد هم به طور جدی ادامه داد: کسانی که این حرف را می‌زنند به نوعی ناتوانند و من امیدوارم که این‌ها هم روزی آن قدر توانمند شوند که دیگر چنین صحبتهایی را مطرح نکنند.

او همچنین با اشاره به تلاش‌هایی که در عرصه کاری خود داشته، بیان کرد: من برای پیشروی و صعود در این مسیر خیلی سختی و زحمت کشیده‌ام و روزهای دشوار بسیاری داشتم.

رامبد جوان در قسمت دیگری از خندوانه از تاثیر حمایت مردم روی ماندگاری یک هنرمند گفت و علیزاده هم این موضوع را تأیید کرد و پس از آن اظهار کرد: الان حدود 17 سال است که غیر از آموزش و این موارد مشغول این رشته ام، اما در تمام این مدت آنقدر عاشق کارم بودم که اصلأ به شهرت فکر نمی کردم و در ذهنم تنها موسیقی، موسیقی و موسیقی بود.

اما نظر دادن در مورد افرادی که رامبد از آن ها اسم می‌برد، از دیگر بخش‌های این گفتگو بود که به عنوان نمونه علیزاده طی آن «بنیامین بهادری» را پسری باهوش، «محسن چاوشی» را آدمی متفکر و با جسارت خواند، همچنین وی راجع به «احسان خواجه امیری» گفت: من هوش و خواندن او را خیلی دوست دارم.

او در قسمتی از برنامه به ماجرای شکل گیری آهنگ “خیلی خوشحالم” که از روی جمله ای در یک فیلم ترسناک ایجاد شده بود، اشاره کرد و در مورد نکات مهم برای ایجاد یک قطعه دلپسند گفت: خودم همیشه سعی می‌کنم مطلبی را بگویم و اجرا کنم که به آن اعتقاد دارم و این نکته مهمی است که باید برای دل دادن به کار در نظر گرفت. به همین خاطر من خواهش می کنم تنها به صدای خوب توجه نکنید چون اینطور نیست که هر که صدایش خوب بود برود، بخواند و موفق شود.

رامبد در میانه صحبتها پرسید: بعضی ها می گویند تو بچه ننه‌ای، درست است؟
پاسخ علیزاده: خیلی زیاد، چون بالاخره آدم بچه ننه اش باشد بهتر از این است که بچه فرد دیگری باشد.

بعد از این ها محمد خان علیزاده با تعریف خاطره ای از صحبت و سرزنش خودش در آینه و تعجب دوستش  از دیوانه بودنش گفت و اظهار کرد که اگر دیوانه نبودم وارد این عرصه نمی شدم!

یکی دیگر از رخدادهای این قسمت از خندوانه خواندن سرود جمهوری اسلامی با صدای علیزاده و لبخند 10 ثانیه ای این مهمان بود و بعد هم نوبت به اعلام کاری برای شاد کردن دل یا دل هایی در بیرون از استودیو رسید. او در همین راستا عنوان کرد: قشری که به کنسرت میاید عمومأ گروهی هستند که می توانند و من خیلی سر این موضوع بابت اینکه اتفاقی بیافتد تا همه بتوانند بیایند با ارشاد و مراکز مربوطه بحث و صحبت بسیار کردم تا بلکه دولت برای این حضور بیشتر حمایت و بهایی قائل شود. من دوست دارم برای قشری که در حالت عادی امکان حضور در سالن ها را ندارند، کنسرت برگزار کنم.

در پایان این گفتگو علیزاده آرزو کرد که همه موتورسوارانی که زن و بچه دارند و با این وسیله تردد می کنند، ماشین دار شوند.
پس از این علی مسعودی به عنوان کمدین خاطره ای از عوض کردن کامیون نان خشک با هندوانه در سربازی اش تعریف کرد و بعد از یک رفت و آمد نیما به شکل بایرام این بار به  عنوان یک بوتیک دار وارد شد و با پیژامه و یک پیراهن گلدار مجلسی برای رامبد تیپی را طراحی کرد که گویا بسیار شیک محسوب می شد!

در آخر جوان با یادآور شدن برگزاری افطاری های ساده و بی آلایش، پس از دعا و آرزوی سلامتی و شادی برای همه مردم ایران همراه با حاضران در استودیو تا برنامه ای دیگر خداحافظی کرد.

اجرای متنوع علیزاده در خندوانه و اظهار نظر راجع به خوانندگانی چون بنیامین و احسان خواجه امیری از رویدادهای این قسمت از برنامه بود.

  1. اتاناز
    ۰۳ تیر ۱۳۹۵

    ممنون ازبرنامه ی خوبتون