نخستین کنسرت گروه رادیو برگزار شد/ رونمایی از آلبوم دوم در میان استقبال مخاطبان

نخستین کنسرت گروه رادیو درحالی برگزار شد که به دلیل استقبال مخاطبان موسیقی، تمامی بلیت‌های این اجرا از چند روز قبل از اجرا، به فروش رسیده و سولداوت شده بود.

به گزارش تیتر هنر، کنسرت گروه رادیو به سرپرستی و آهنگسازی فهام گوهری و خوانندگی و آهنگسازی نیما طاری، ۱۸ بهمن ماه سال جاری در دو سانس ۱۸ و ۲۱ در سالن همای هتل سیمرغ تهران برگزار شد.

 گروه رادیو نخستین کنسرت رسمی خود را با اجرای قطعاتی از آلبوم «رادیو۱» و رونمایی و اجرای قطعات دومین آلبومش برگزار کرد.

قطعه «تلخ لبریز» از آلبوم دوم رادیو که به زودی منتشر می‌شود؛ آغازگر این کنسرت بود و در ادامه قطعه «سقوط» به اجرا درآمد.

آهنگ عاشقانه «خیال» اولین کار عاشقانه‌‌ی گروه رادیو در ادامه شنیدنی شد.

نیما طاری سپس با اشاره به رونمایی از آلبوم گروه رادیو در دی ماه سال گذشته و تحقق رویایشان پس از یکسال از همراهی و همکاری مدیریت و پرسنل هتل سیمرغ تشکر کرد.

در ادامه قطعات «سفر» و «قول فراموش» اجرا شد و خواننده گروه گفت: در ازل ما به هم قول دادیم که عشق بورزیم؛ چه شد که در زمین بذر فراموشی کاشتیم؟

قطعه «عشق» از کارهای محبوب گروه رادیو با استقبال مخاطبان اجرا شد و شب عاشقانه‌ای را برای هواداران این گروه پاپ_راک رقم زد.

«خودت باش»، «مرز تنهایی»، «حقارت»، «قصه عالم» و «تولدی از درون» انتخاب‌های بعدی گروه رادیو برای اجرا در این کنسرت بودند.

انتخاب بعدی گروه با ترانه‌ی “آنگاه که حریق خیس مرا در برمی‌گیرد زمان غرق شدن من در توست …” آغاز و قطعه «حریق خیس» که فضایی نسبتا خلوت داشت؛ شنیدنی شد که اجرای آن مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت.

در آخر قطعات «شب برفی» و «فیلم طنز» از این گروه شنیده و نوید انتشار دومین آلبوم گروه رادیو به مخاطبان داده شد.

از نکات قابل توجه این اجرا نورپردازی و صدابرداری حرفه‌ای گروه بود که توانست اجرای قابل قبولی را در سالن همای هتل سیمرغ برای مخاطبان موسیقی پاپ_راک رقم بزند.

بابک ریاحی پور نوازنده گیتار بیس، فرزاد رضایی و حسین منتظری نوازنده گیتار الکتریک ، کاوه آهنگر نوازنده درامز و وحید شهسواری نوازنده کیبورد اعضای گروه رادیو را به رهبری و سرپرستی فهام گوهری نوازنده گیتار آکوستیک و خوانندگی نیما طاری تشکیل می‌دادند که همگی از نوازندگان شناخته شده عرصه موسیقی هستند و پویا اشتری به عنوان صدابردار این گروه  در این کنسرت حضور داشت.

نخستین کنسرت گروه موسیقی رادیو علاوه بر استقبال مخاطبان موسیقی؛ مورد توجه جمعی از چهره‌های شناخته شده عرصه موسیقی از جمله شهرام شعرباف (گروه اوهام)، خشایار جوزی، مسرور شیدایی و …نیز قرار گرفت که در این اجرا حضور داشتند.