نمایش «جتسیمانی» به کارگردانی امیرحسین دوانی از روز یکشنبه 20 شهریور ماه ساعت ۲۰ روی صحنه می‌رود

ساعت اجرای نمایش «جتسیمانی» تغییر کرد

نمایش «جتسیمانی» به کارگردانی امیرحسین دوانی از روز یکشنبه 10 شهریور ماه ساعت ۲۰ روی صحنه می‌رود.

به گزارش تیتر هنر، نمایش «جتسیمانی» به نویسندگی سیاوش پاکراه و کارگردانی امیرحسین دوانی طی هفته پایانی اجرا ساعت ۲۰ در سالن انتظامی خانه هنرمندان ایران میزبان تماشاگران خواهد بود.

گروه طراحان این نمایش را، امیر حسین دوانی طراح صحنه، آنکیدو دارش طراح صدا، لعیا خرامان طراح گریم، علی کوزه¬گر طراح نور، مقدی شامیریان طراح لباس و مهدی فاتحی طراح گرافیک تشکیل می دهند.  این در حالی است که رها جهانشاهی مجری طرح، شروین عقیلی طراح ویدئو، مهدی آشنا عکس، مصطفی کاظمی مطلق و احسان آینه  ساخت تیزر، امین یزدانی و ناعمه علمی نژاد دستیاران کارگردان، مهتا کریمی اموررسانه، امیر قالیچی تبلیغات مجازی سایر عوامل اجرایی نمایش را تشکیل می دهد. در این اثر نمایشی امیر شمس و شاهو رستمی به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «جتسیمانی» تا تاریخ 15 شهریور ماه  هر شب ساعت 20 در تالار انتظامی خانه هنرمندان میزبان تماشاگران خواهد بود و علاقه مندان برای تهیه بلیت نمایش می توانند به سامانه تیوال مراجعه کنند.

در توضیح این اثر نمایشی آمده است: آنچه در جریان سیال ذهن به عنوان زمان نامیده می شود حجمی است پویا از محلولی متشکل از گذشته و حال و گاهی آینده که قابل جدا سازی از یکدیگر نمی باشند ، زمان ذهن بسیار گسترده تر از زمان مغز است، آنچه برای دنیای بیرون از ما چند ثانیه به طول می انجامد نتیجه هزاران تداعی ذهن در غالب زمانی عمقی و حرکتی درونی است.

نمایش «جتسیمانی» به کارگردانی امیرحسین دوانی از روز یکشنبه 20 شهریور ماه ساعت ۲۰ روی صحنه می‌رود