«امکان مینا» در آستانه اکران 6 دقیقه کوتاه شد

تهیه‌کننده فیلم «امکان مینا» از تدوین دوباره این فیلم و کوتاه شدن حدود 6 دقیقه از مدت زمان آن خبر داد.

به گزارش هفت هنر، منوچهر محمدی گفت: بعد از نمایش فیلم در جشنواره فجر و کسب نظرت مختلف، تدوین مجددی بر فیلم انجام و حدود شش دقیقه از زمان آن کوتاه شد و حالا نسخه جدید از حیث انسجام و تاثیرگذاری؛ بسیار بهتر و کامل‌تر از نسخه جشنواره شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر کارهای مربوط به ساخت تیزر و آنونس فیلم را انجام می‌دهیم و مشغول رایزنی با صداوسیما هستیم تا تیزرهای فیلم از این رسانه پخش شود.

محمدی پیش‌بینی کرد که این فیلم اوایل مرداد ماه روی پرده برود.

وی همچنین خبر داد: پوستر فیلم آماده است و می‌کوشیم از تمام امکانات تبلیغی همچون فضای مجازی، تبلیغات میدانی و شهری و تبلیغات در صداوسیما برای این فیلم حداکثر استفاده را ببریم چرا که «امکان مینا» گوشه‌ای از تاریخ این کشور است که دیدن آن برای نسل جوان ما می‌تواند خالی از لطف نباشد.

فیلمنامه‌ «امکان مینا» توسط فرهاد توحیدی نوشته شده و در خلاصه داستان آن آمده است: تردید، شک و سرانجام خیانت، زندگی عاشقانه مهران و مینا را به مسیر تازه‌ای می‌کشاند.

در این فیلم به تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی و کارگردانی کمال تبریزی، بازیگرانی چون میلاد کی مرام، مینا ساداتی، شاهرخ فروتنیان، بهرنگ علوی، شایسته ایرانی، سیامک صفری، فرزاد باقری، سیامک احصایی، بهادر ملکی و علی مردانه حضور دارند.

این اثر سینمایی به سرگروهی پردیس سینمایی «زندگی» اکران خواهد شد.