فریماه فرجامی: من به قدری آثار آقای کیارستمی را دوست دارم که هر زمان ایشان از من دعوت به کار بکنند، می‌پذیرم

دوشنبه 10 خرداد 1395 در 09:13


فریماه فرجامی گفت: این روزها از کارهای تمامی دوستان در سینما خوشحالم و به دلیل علاقه‌ام به آثار آقای کیارستمی، هر زمان که ایشان از من دعوت به کار بکنند، می‌پذیرم.

به گزارش هفت هنر، این بازیگر با اشاره به موفقیت‌های اخیر در جشنواره کن  گفت: از این اتفاق بسیار خوشحال هستم. جشنواره‌ای که پیش از این آقای کیارستمی نیز در آن‌جا موفقیت‌ها و جوایزی را کسب کرده است.

فرجامی ادامه داد: من به قدری آثار آقای کیارستمی را دوست دارم که هر زمان ایشان از من دعوت به کار بکنند، می‌پذیرم.

این بازیگر با اشاره به نسبتش به امروز سینمای ایران، توضیح داد: این روزها سینمای ایران را بسیار کم دنبال می‌کنم. اگر کاری را دوست داشته باشم و یا اگر به کاری دعوت شوم، می‌پذیرم.

فرجامی که در حاشیه‌ی برنامه‌ی روخوانی فیلم‌نامه «سرب» حضور داشت، اضافه کرد: این روزها هر کدام از دوستان، کاری در سینما انجام دهند، لذت می‌برم و آن‌ها را تشویق می‌کنم. جایزه‌ای ندارم تا به آن‌ها بدهم، در عوض روحیه‌ی خودم را به آن‌ها می‌دهم.

او در پایان در مورد فعالیت‌های اخیرش گفت: چندین کار در زمینه فیلمنامه و کارگردانی انجام داده‌ام، فیلمنامه‌هایی نوشتم و می‌خواهم آن‌ها را کارگردانی هم بکنم. مسائلی که در این مورد مطرح شده است در سطح خصوصی بوده است و نمی‌توان در مورد زمان دقیق انتشار و یا اکران آن‌ها سخن گفت.

۲ نظر برای “ فریماه فرجامی: من به قدری آثار آقای کیارستمی را دوست دارم که هر زمان ایشان از من دعوت به کار بکنند، می‌پذیرم ”

 • امیرحسین گفت:

  برای بانوی سینمای ایران، خانم فریماه فرجامی آرزوی شادی و سلامتی دارم. دوست دارم هر چه زودتر دوباره به عرصه سینما برگردن.

   
 • امیرحسین گفت:

  برای بانوی سینمای ایران، خانم فریماه فرجامی آرزوی شادی و سلامتی دارم. دوست دارم هر چه زودتر دوباره به عرصه سینما برگردن.

   

اظهار نظر

*

نظرسنجی

 • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

  Loading ... Loading ...

آخرین اخبار