حال فریدون آسرایی رو به بهبودی است
حال فریدون آسرایی رو به بهبودی است

فشار کاری و کنسرت‌های پیاپی خواننده محبوب آلبوم «گل هیاهو» را راهی بیمارستان کرد. به گزارش هفت هنر، فریدون آسرایی که به دلیل استرس و فشار کاری، حنجره‌اش آسیب دیده و حتی در آستانه خطر از دست دادن صدایش قرار داشت با انتشار یادداشتی از بهبود حالش خبر داد. آسرایی در این رابطه نوشت:« از […]

فشار کاری و کنسرت‌های پیاپی خواننده محبوب آلبوم «گل هیاهو» را راهی بیمارستان کرد.

به گزارش هفت هنر، فریدون آسرایی که به دلیل استرس و فشار کاری، حنجره‌اش آسیب دیده و حتی در آستانه خطر از دست دادن صدایش قرار داشت با انتشار یادداشتی از بهبود حالش خبر داد. آسرایی در این رابطه نوشت:« از اوائل اردیبهشت تا شروع ماه رمضان حدودا سى اجرا داشتم که باعث شد به خاطر استرس زیاد و خوندن بیش از حد حنجره م بر اثر ترشح بیش ازحد اسید اسیب ببینه و نزدیک بود صدامو از دست بدم.
در هر حال با دیدن دکترهاى زیاد و انجام ازمایشات متعدد امروز در بیمارستان عرفان بسترى وعمل RF رو براى درمان رفلاکس انجام دادم با اینکه روز نسبتا سختى بود ولى نتیجش عالى خواهد بود و الان هم در منزل استراحت میکنم. در اینجا لازم میدونم از فوق تخصص بسیار عالى جناب دکتر امینى و کلیه همکارانشون تشکر کنم و ارزوى خوشبختى دارم یکایک این عزیزان از درگاه خداوند براى شما هم ارزوى سلامتى می‌کنم.»

آسرایی همچنین از انتشار تک آهنگی به نام «بگو که عاشق منی» هم خبر داده است.