۲۳ / ۰۱ / ۱۴۰۰
Asia/Tehran 17:13

آخرین وضعیت بیماری حسین محب اهری

01:38۰

حسین محب اهری از بهبودی نسبی حال خود خبر داد و گفت: با پایان دور اول شیمی درمانی اکنون در منزل در حال استراحتم تا برای دور دوم درمان آماده شوم.

به گزارش هفت هنر،  حسین محب اهری، بازیگر تلویزیون، تئاتر و سینما که چندی پیش بیماری سرطان او دوباره عود کرده بود هفته گذشته مرحله اول شیمی درمانی خود را به منظور آماده شدن برای انجام عمل پیوند مغز استخوان به پایان رساند.

محب اهری در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به وضعیت جسمی خود گفت: مرحله اول شیمی درمانی به دلیل عفونتی که وارد بدنم شد خیلی سخت گذشت؛ مرحله دوم شیمی درمانی را قرار است از شانزدهم مرداد دوباره شروع کنم.

او با بیان اینکه از وضعیت پزشکی و درمانت راضی است، گفت: نمی‌دانم ادامه شیمی درمانی مانند دور اول آن در بیمارستان لاله خواهد بود یا نه؛ پزشکم باید در این مورد نظر بدهد.

این بازیگر با بیان اینکه خوشبختانه عفونت پس از شیمی درمانی در بدنش کنترل شده، گفت: دوستان هنرمند زیادی در این مدت به دیدنم آمدند که بسیار خوشحالم کرد.

او با اشاره به استراحت دو روز در منزل گفت: فردا، با کمی بهتر شدن حالم به همدان می‌روم تا در سه سکانس باقی مانده از سریال علی البدل را ضبط کنیم؛ فکر می‌کنم این سه سکانس چهار روز کار داشته باشد که قبل از شروع مرحله دوم درمان آن را می‌گیریم.

لینک کوتاه
https://titrhonar.ir /?p=4672

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*