همچنین مهدی صباغ‌زاده ـ مدیر پخش نیمروز فیلم‌ ـ فروش کل فیلم «اژدها وارد می‌شود» مانی حقیقی را دو میلیارد و 575 میلیون تومان اعلام کرد.

آخرین آمار فروش فیلم‌ها/ بارکد دو میلیاردی شد

دفاتر پخش آخرین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران را در اولین هفته‌ی تابستان اعلام کردند.

به گزارش هفت هنر،‌ فیلم «آاادت نمی‌کنیم» که اکران رسمی خود را از 12 خردادماه آغاز کرد ولی بعد به دلیل حاشیه‌ها و توقیف موقتی که برای تبلیغات ماهواره‌ای آن رخ داد، چند روزی با توقف اکران روبه‌رو شد این روزها پس از گذشت بیش از دو هفته به فروش نزدیک به یک میلیارد تومان رسیده است.

احمد مختاری مدیر دفتر پخش «هدایت فیلم» اعلام کرد: آمار فروش فیلم «آاادت نمی‌کنیم» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان با 20 سالن سینما در تهران تا شب گذشته (سوم تیرماه) به 894 میلیون تومان رسید و این فیلم در شهرستان‌ها هم با 18 سالن 185 میلیون تومان فروخته است.

وی یادآور شد که پس از تعطیلی سینماها در شب‌های قدر تعداد سینماهای نمایش‌دهنده‌ی این فیلم در شهرهای دیگر افزایش می‌یابد. در این فیلم محمدرضا فروتن، هدیه تهرانی،‌ ساره بیات و حمیدرضا آذرنگ بازی کرده‌اند.

«ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان هم پس از 16 روز نمایش به فروش 510 میلیون تومانی دست یافت.

طبق گفته‌ی امیر قطبی، مدیر پخش فیلمیران، این فیلم در تهران با در اختیار داشتن 23 سالن، 400 میلیون تومان و در دیگر شهرها با نمایش در 20 سالن، 110 میلیون تومان فروش داشته است.

در این فیلم که روایتی مستندگونه از زندگی احمد متوسلیان دارد، هادی حجازی‌فر در نقش احمد متوسلیان و امیرحسین هاشمی، ابراهیم امینی و عماد محمدی به ایفای نقش می‌پردازند.

این مدیر پخش همچنین فروش کل فیلم «بارکد» به کارگردانی مصطفی کیایی را از بیستم خردادماه تا پایان شب گذشته، دو میلیارد و 20 میلیون تومان اعلام کرد.

این فیلم با بازی بهرام رادان، محسن کیایی، سحر دولتشاهی، بهاره کیان افشار و… ، در تهران با 28 سالن، یک میلیارد و 470 میلیون تومان و در دیگر شهرها با در اختیار داشتن 40 سالن، 550 میلیون تومان فروخته است.

در خلاصه‌ی فیلم «بارکد» که فروشش فقط در شب گذشته، 142 میلیون تومان بوده، آمده است: «پشت هر آدمی یه داستانی هست و پشت هر داستانی یه آدم، بهتره قبل از هر قضاوتی یه‌کم صبر داشته باشیم.»

فروش آخرین ساخته‌ی مسعود ده‌نمکی نیز پس از 50 روز نمایش به دو میلیارد و 620 میلیون تومان رسید.

به گفته‌ی قطبی، «رسوایی 2» با بازی اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا، امیر نوری، سحر قریشی و… در تهران با 15 سالن نمایش، یک میلیارد و 520 میلیون تومان و در شهرهای دیگر با مجموع 35 سالن، یک میلیارد و 100 میلیون تومان فروش کرده است.

این مدیر پخش همچنین فروش کل فیلم «ابد و یک روز» سعید روستایی را، بعد از 100 روز 11 میلیارد و 280 میلیون تومان، فروش کل «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا را هفت میلیارد و 150 میلیون تومان و  فروش «یک دزدی عاشقانه» را پس از 50 روز، یک میلیارد و 350 میلیون تومان اعلام کرد.

حبیب اسماعیلی، مدیر پخش رسانه فیلمسازان، هم مجموع فروش فیلم «مرگ ماهی» به کارگردانی روح‌الله حجازی را که از نیمه‌ی اردیبهشت‌ماه به نمایش در آمده است، در تهران با هشت سالن نمایش و در دیگر شهرها با در اختیار داشتن 12 سالن، 720 میلیون تومان عنوان کرد.

در خلاصه‌ی این فیلم با بازی یکی کریمی، علی مصفا، طناز طباطبایی، بابک حمیدیان، سحر دولتشاهی، پانته‌آ بهرام، ریما رامین‌فر، بابک کریمی، بهرنگ علوی و… آمده است: « همیشه فکر می‌کردم ماهی‌ها موقع مردن، وقتی لب می‌زنن، یه چیزی می‌خوان بگن که من اونو نمی‌شنوم… »

همچنین مهدی صباغ‌زاده ـ مدیر پخش نیمروز فیلم‌ ـ فروش کل فیلم «اژدها وارد می‌شود» مانی حقیقی را دو میلیارد و 575 میلیون تومان اعلام کرد.

این فیلم که وارد هفته نهم اکران خود می‌شود،‌ در تهران یک میلیارد و 950 میلیون تومان و در دیگر شهرها 625 میلیون تومان فروش داشته است.

همچنین مهدی صباغ‌زاده ـ مدیر پخش نیمروز فیلم‌ ـ فروش کل فیلم «اژدها وارد می‌شود» مانی حقیقی را دو میلیارد و 575 میلیون تومان اعلام کرد.