کتاب جدید «پائولو کوئلیو» تابستان 2018 به بازار می‌آید

چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۳


کتاب جدید «پائولو کوئلیو» با نام «هیپی» تابستان امسال روانه بازار می‌شود.

به گزارش تیترهنر، «کاتماندو پست» نوشت: «هیپی» که خاطرات «پائولو کوئلیو» ـ نویسنده سرشناس برزیلی و خالق «کیمیاگر» ـ را در دهه ۱۹۷۰ میلادی دربردارد، از ماه ژوئن تا دسامبر  ۲۰۱۸ در سرتاسر دنیا منتشر می‌شود.

«کوئلیو» در این کتاب به سفر خود در سپتامبر ۱۹۷۰ از آمستردام به کاتماندو پرداخته است. او در این‌باره گفت: کتاب جدیدم «هیپی» تابستان در همه جا منتشر می‌شود. وقایع این کتاب در سپتامبر ۱۹۷۰ که من یک هیپی بودم و با یک اتوبوس (که اتوبوس جادویی نامیده می‌شد) راهی کاتماندو شده بودم، رخ می‌دهد.

این رمان‌نویس ۷۰ ساله در صفحه فیس‌بوک خود نوشت: نمی‌دانم مردم هنوز هم به آن دوران اهمیت می‌دهند یا نه، اما من باید به دنبال ندای درونی خودم باشم.

«کوئلیو» تا کنون حدود ۲۰ کتاب در حوزه‌های ادبیات داستانی و غیرداستانی به نگارش درآورده که مشهورترین آن‌ها «کیمیاگر» و «خاطرات یک مغ» است. آثار او به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه شده و میلیون‌ها جلد فروش داشته است.

«پائولو کوئلیو»  نویسنده مطرح برزیلی است که رمان‌های او بین مردم عامه در کشورهای مختلف دنیا طرفداران زیادی دارد. او از سال ۲۰۰۷، سفیر صلح سازمان ملل در حوزه فقر و گفت‌وگوی بین‌ فرهنگی است.

او پرطرفدارترین نویسنده در شبکه‌های اجتماعی  محسوب می‌شود؛ ۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در فیس‌بوک و ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار کاربر توییتر، پست‌های او را دنبال می‌کنند.

از دیگر کتاب‌های «کوئلیو» به «ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد»، «والکیری‌ها»، «مکتوب»، «کنار رود پیدرا نشستم و گریستم»، «کوه پنجم»، «نامه‌های عاشقانه یک پیامبر»، «اعترافات یک سالک»، «یازده دقیقه»، «شیطان و دوشیزه پریم»،‌ «زهیر» و «پرنده تنهاست» می‌توان اشاره کرد.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • با توجه به حاشیه‌های اخیر سلبریتی‌ها آیا هنوز به آنها اطمینان دارید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار