نگاهی به ۵ فیلم پرفروش هالیوود/ فروش بالای «دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی»

پنج شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ در ۱۲:۲۴


در این گزارش به آخرین وضعیت فروش فیلم‌های اکران شده در سطح جهانی طی هفته جاری می‌پردازیم.

هر هفته گزارشی از پرفروش‌ترین فیلم‌های اکران شده در سطح جهانی در فضای مجازی منتشر می‌شود. در حال حاضر فیلم‌ها و انیمیشن‌های بزرگی در سطح جهانی اکران شده‌اند و به فروش خوبی نیز دست پیدا کرده‌اند.

 

در این گزارش به آخرین وضعیت منتشر شده از فروش فیلم ها، در هفته جاری که مربوط به ۵ ژوئن ۲۰۱۷ ( ۱۴ تیرماه ۱۳۹۷ ) است و به تازگی در فضای مجازی منتشر شده، خواهیم پرداخت :

 

رتبه پنجم: فیلم « هشت یار اوشن » / فروش : ۸٫۳ میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی « گری راس » ساخته شده است و در چهارمین هفته اکران توانست مبلغ ۸٫۳ میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز ۱۱۵ میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم « ساندرا بالک » و « آنا هاتاوی » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز ۷۰ میلیون دلار است.

هشت یار اوشن ، داستان زندگی شخصی به نام دبی اوشن را روایت می‌کند که قصد دارد گروهی حرفه‌ای را جمع آوری کرده و در روز سالگرد مراسمی مهم در شهر نیویورک که هر ساله معروفترین افراد جهان در آن حاضر می‌شوند، بزرگترین سرقت جهان را انجام دهد.

رتبه چهارم: فیلم « عمو درو » / فروش : ۱۵٫۲ میلیون دلار
این فیلم به کارگردانی « چارلز استون » ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ ۱۵٫۲ میلیون دلار فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم « کایری ایروینگ » و « شکیل اونیل » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز مشخص نیست.

داستان فیلم از این قرار است که یک مربی بسکتبال با نام دَکس با ایفای نقش Lil Rel Howery مربیگری یک تیم بسکتبال جوان را بر عهده می‌گیرد تا بتواند آنها را پیشرفت داده و به سوی قهرمانی حرکت دهد، اما ماجرا به همین سادگی نیست و در این مسیر مشکلات و ناهمواری‌های بسیاری در مقابل پیشرفت این مربی قرار دارد.

رتبه سوم: فیلم « سیکاریو : روز سولدادو » / فروش : ۱۹ میلیون دلار
این فیلم به کارگردانی « استفانو سولیما » ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ ۱۹ میلیون دلار فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم « بنیسیو دل‌تورو » و « جاش برولین » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز ۳۵ میلیون دلار است.

داستان فیلم در شرایطی آغاز می‌شود که درگیری‌ها بین ماموران امنیتی آمریکایی و قاچاقچیان مواد مخدر مرز مکزیک افزایش یافته است و همین موضوع باعث بمب گذاری ها و حملات تروریستی متعددی شده است. در چنین شرایطی مامور مت گریور با نقش آفرینی جاش برولین وظیفه دارد به سرکوب این آشوب‌ها بپردازد.

رتبه دوم: فیلم « شگفت انگیزان ۲ » / فروش : ۴۶٫۴ میلیون دلار
این فیلم به کارگردانی « برد بِرد » ساخته شده است و در سومین هفته اکران توانست مبلغ ۴۶٫۴ میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز ۴۴۰ میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم « هولی هانتر » و « سارا واول » هستند. همچنین بودجه ساخت این انیمیشن نیز مشخص نیست. لازم به ذکر است که رکورد بیشترین فروش در طول یک هفته در سال ۲۰۱۸ نیز به انیمیشن شگفت انگیزان ۲ تعلق گرفته است.

هنگامی که خانواده آقای شگفت انگیز قصد داشتند در آرامش و راحتی زندگی کنند، سر و کله یک موش کور پیدا می‌شود که با دستگاه عظیمش از دل زمین بیرون می‌آید و تصمیم می‌گیرد که شهر را به تصاحب کند. ولی باز هم شگفت انگیزان تصمیم می‌گیرند لباس‌های خود را بر تن کنند و به نبرد با این موجود خبیث بپردازند.

رتبه اول: فیلم «دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی » / فروش : ۶۰ میلیون دلار
این فیلم به کارگردانی « جی.جی بایونا » ساخته شده است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ ۶۰ میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز ۲۶۵ میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم « کریس پرت » و « برایس دالس هاوارد » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز ۱۷۰ میلیون دلار است.

اتفاقات قسمت دوم این فیلم چند سال پس از اتفاقات قسمت اول جریان پیدا می‌کند. جایی که آتشفشان جزیره ایسلا نوبلار واقع در پارک دنیای ژوراسیک فوران کرده و در این بین کلیر و اوون به دنبال نجات گونه های خاص دایناسورهای باقی مانده هستند.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • با توجه به حاشیه‌های اخیر سلبریتی‌ها آیا هنوز به آنها اطمینان دارید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار