كنسرت گروه «كر تُنال»  در تالار رودکی

دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۶


گروه «کر تنال» در تالار رودکی کنسرت برگزار می‌کند.

به گزارش تیتر هنر، گروه کر تُنال با حضور پیانیست و رهبر مهمان خانم «یانیا کناپیچ» از کشور کرواسی و به مدیریت هنری و سرپرستی «میلاد عمرانلو» ۲۷ و ۲۸ تیرماه ساعت ۲۱ با حمایت انجمن موسیقی ایران در تالار رودکی روی صحنه می‌رود.

در این کنسرت آثاری از موسیقی کرال معاصر، آهنگسازان کروات، موسیقی محلی کرواسی و موسیقی کرال پاپ اجرا می‌شود.

یانیا کناپیچ، پیانیست، رهبر کر و مدرس آواز از کشور کرواسی، در سال ۲۰۰۵ تحت نظر پروفسور «هری گوسک» در آکادمی موسیقی زاگراب در رشته ساز پیانو فارغ التحصیل شد . وی رهبری کر را در مدرسه رهبران کر انجمن رهبران کرواسی تحت نظر پروفسور «برانکو استارک» فرا گرفته و از سال ۲۰۱۴ در این زمینه فعال است.

کناپیچ در بین سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ ، مدیر هنری گروه کر در کرواسی بوده و همراه این گروه جوایز متعددی را جشنواره های داخلی و بین المللی به دست آورده است. همچنین در سال ۲۰۱۸ از جانب انجمن رهبران کر کرواسی، جایزه ویژه رهبری را دریافت کرده و در سال ۲۰۱۹ نیز از ایشان برای داوری در رهبری را دریافت کرده و در سال ۲۰۱۹ نیز از ایشان برای داوری در ششمین دوره مسابقات گروه های کر کودکان کرواسی دعوت به عمل آمده است.

هم اکنون به عنوان مدرس پیانو در مدرسه موسیقی «واراژدین» مشغول به کار است.فعالیت دیگر او رهبری گروه آوازی موسیقی پاپ مدرسه واراژدین و گروه کر آکادمیک بخش سازمان و انفورماتیک کرواسی است.

تهیه کننده این اجرا علیرضا فواکهی و مدیر اجرایی رامین براتی است.

علاقه مندان جهت تهیه بلیت می توانند به سایت اکسیر کنسرت به آدرسexirconcert.com  مراجعه کنند.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • ضعیف‌ترین گزارشگر تلویزیون ایران؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار