فال شنبه 22 تیر 98

شنبه 13 جولای 2019 در 00:49


– فال روزانه در روز ۲۲ تیر ۱۳۹۸ برای متولدین فروردین ماه

امروز زندگی شما عطر و بوی تازه خواهد داشت. پروژه های بزرگ و سنگین باعث پیشرفت شما خواهد شد. یک تغییر در خانه ممکن است شما را نگران کند و برای حل آن کافیست کمی خلاق باشید. بیشتر از قبل برنامه ریزی کنید تا زندگیتان زیبا تر باشد . به زندگی و تفدیح اهمیت بیشتری بدهید. از کسانی که شما را بی انگیزه می کنند فاصله بگیرید.

اگر کمی بیشتر فکر کنید می بینید که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. شادی و آرامش زندگی تنها به خود شما وابسته است. شاید صدایی از درون تان باعث می شود که نتوانید تصمیمات خوبی بگیرید. نداهای منفی را نادیده بگیرید. با نزدیک ترین فرد خانواده تان مشورت کنید. اگر یکی از دوستانتان شما را ناامید کرده سعی کنید او را فراموش کنید.

– فال روزانه در روز ۲۲ تیر ۱۳۹۸ برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز از لحاظ کاری بسیار شلوغ است. همه چیز از همه طرف به ذهن شما خطور می کند و دچار بی ثباتی خواهید شد. تنها راز موفقیت شما صرفه جویی در زمان است. کمی آرام تر و صبورتر رفتار کنید و نفس عمیق بکشید. ممکن است به علت پرکاری دچار ضعف جسمی شوید که به زودی رفع خواهد شد. کیفیت رژیمی خود را ارتقا دهید و بیشتر به خودتان برسید.

اگر متاهل هستید شاید علاقه داشته باشید که با همسرتان در مورد وجوه اشتراکی که دارید صحبت کنید. حتما این کار را انجام دهید تا صمیمیت بین شما افزایش یابد. مجردهای این ماه ممکن است دیوانه وار عاشق کسی شوند. که جذابیت آن فرد برایشان غیر قابل مقاومت خواهد بود. مراقب باشید که کنترل امور از دستتان خارج نشود. اسنادی که در اختیار دارید را بیشتر از یکبار مطالعه کنید، زیرا هر بار راه های بیشتری به ذهنتان خطور خواهد کرد.

– فال روزانه در روز ۲۲ تیر ۱۳۹۸ برای متولدین خرداد ماه

انرژی شما امروز خاموش نمی شود. همین امر می تواند باعث شود که کارایی شما از همیشه بهتر باشد. شاید استرس ماه گذشته هنوز شما را درگیر کرده باشد. هر کاری انجام دهید تا زندگیتان ساده تر از قبل شود. فعالیت هایی را دنبال کنید که از لحاظ مکانی نزدیک به منزل شما هستند. صادق باشید و با دیگران شفاف و مستقیم رفتار کنید.

شما فردی خود جوش و مستقیل هستید. همین ویژگی تحسین دیگران را برمی انگیزد. اما شاید کمی زیاده روی می کنید. باید به خودتان زمان بیشتری برای استراحت و تفریح بدهید تا شادابی و نشاط دوباره به روح و جسم شما برگردد. اگر مجرد هستید، موارد خوبی برای ازدواج سر راهتان قرار می گیرد. آنهه را نادیده نگیرید.

– فال روزانه در روز ۲۲ تیر ۱۳۹۸ برای متولدین تیر ماه

سخت کوش بودن یکی از ویژگی های مثبت شما است، اما بهتر است اکنون کمی به خودتان زمان بدهید و استراحت کنید و بیشتر رویا پردازی داشته باشید. شاید به راحتی درگیر موقعیت های سخت شوید. راه حل های خود را شفاف بیان کنید. انرژی مثبت شما باعث می شود که کمی درگیری احساسی برایتان به وجود بیاید. این انتخاب خودتان است که احساساتتان را بروز دهید و یا آنها را پنهان کنید.

یک علاقمندی برای خود پیدا کنید و تعهدی را در به انجام رساندن هدفتان برای خود در نظر بگیرید. گاهی اوقات ممکن است برای دیگران ترسناک شوید. بعضی از افراد با کلامشان می توانند شما را تحت تاثیر قرار دهند اما خیلی ها اینگونه نیستند. هرچقدر روح ارام تری داشته باشید بیشتر به مشکلات غلبه می کنید. نکات بهداشتی را بیشتر رعایت کنید تا دچار بیماری نشوید.

 

– فال روزانه در روز ۲۲ تیر ۱۳۹۸ برای متولدین مرداد ماه

شاید امروز بحث و جدل بین شما و خانواده بیش از حد بالا بگیرد و شما را حساس کند. شاید برایتان سخت باشد که دنیا را از دید آنها ببینید. برای نتایج بهتر باید بیشتر روی کار خود زمان بگذارید. کمی با دیگران مهربان تر رفتار کنید و به آن ها کمک کنید. مراقب باشید که کودکان عکس العمل های شما را به خوبی می فهمند و آنهه را تقلید می کنند. پس سعی کنید که همیشه الگوی خوبی برایشان باشید. اگر متاهل هستید، کمی بیشتر به همسر خود توجه داشته باشید. زیرا او تنها دوست و غمخوار شما در لحظات سخت خواهد بود. پس او را با جان و دل پذیرا باشید. ولخرجی نکنید و برای آینده خود و فرزندان کمی شروع به پس انداز کنید.

– فال روزانه در روز ۲۲ تیر ۱۳۹۸ برای متولدین شهریور ماه

کمی خلاقانه تر برخورد کنید. فعالیت های فیزیکی و ورزشی شما را به چالش می کشند که همین امر باعث پیشرفت شما خواهد شد . همین امر باعث می شود که از انرژی خود به بهترین نحو استفاده کنید. شاید درگیری های احمقانه ای بین شما و دوستانتان پیش بیاید که به زودی رفع خواهد شد. بهتر است که شریک زندگی خود را نادیده نگیرید و سعی کنید که روابط مستحکم تری را با یکدیگر برقرار کنید. اگر فرزند دارید، بیشتر به درس او توجه کنید. شما توانایی این را دارید که کسب و کاری مختص خودتان راه اندازی کنید و همگان را به شگفتی وا دارید.

– فال روزانه در روز ۲۲ تیر ۱۳۹۸ برای متولدین مهر ماه

شاید بیش از حد معصوم باشید و اجازه دهید که دیگران از روی شما به راحتی رد شوند. اعتماد به نفس خود را از دست داده اید و دیدتان نسبت به آینده عوض شده است. اما بهتر است که هر چه زودتر خودتان را دریابید و به خود کمک کنید. اگر احساسات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، آنها نیز همین کار را با شما خواهند کرد که همین به شما احساس خوبی می بخشد.

مراقب کبد خود باشید وگرنه مشکلات شما شدیدتر خواهد شد. رژیم خود را کنترل کنید. شاید به اشتباه به کسی بیش از حد اعتماد کنید که در وهله اول با شما به مهربانی رفتار می کند. احتمال عشق در نگاه اول برای مجردان این ماه وجود خواهد داشت. از هیجان خود لذت ببرید اما فراموش نکنید که باید با عقل خود تصمیم بگیرید.

– فال روزانه در روز ۲۲ تیر ۱۳۹۸ برای متولدین آبان ماه

امروز ممکن است افرادی بخواهند که شما را به چالش بکشند اما شما آن ها را پس خواهید زد. فعالیت های فیزیکی می تواند به احساس تعادل و اعتماد به نفس شما کمک کنند. امروز از لحاظ احساسی روز خوش شانسی شماست. می توانید اشخاص جدیدی را ملاقات کنید. سعی کنید که مکان های جدید را برای سفر انتخاب کنید و روزهای جدید و جذابی را تجربه کنید.

کمی بیشتر به دنبال پول بروید تا احترام بیشتری نزد دیگران داشته باشید. بهتر است کمی بیشتر خودتان را وقف همسر کنید. همه چیز برای بچه های شما خوب پیش خواهد رفت. پس بیش از حد نگران آنها نباشید. زیرا انرژی منفی این نگرانی ها تاثیرات بدی در زندگی آنها خواهددداشت.

– فال روزانه در روز ۲۲ تیر ۱۳۹۸ برای متولدین آذر ماه

امروز احساس تان نسبت به اطرافیان تان قوی تر خواهد بود. قلب مهربان شما بیش از همیشه مورد ستایش قرار می گیرد. کودکان در زندگی چیزهای زیادی از بزرگ تر هایشان یاد می گیرند و همین در سرنوشت آنها تاثیر گذار است. اگر شما سعی کنید که زندگی سالم تر و شادتری داشته باشید، آنها نیز از شما تقلید می کنند. انگیزه و بازخوردهای مثبت راهی عالی برای پیش رفتن به سوی آینده است. شاید تنها ویژگی منفی شما این باشد که دیگران نمی توانند درون شما را به راحتی بفهمند. به همین دلیل نمی دانند که رفتار درست با شما چگونه است. امروز کمی برونگرا تر رفتار کنید تا شفاف تر به نظر برسید و دیگران را از سردرگمی رها کنید.

 

– فال روزانه در روز ۲۲ تیر ۱۳۹۸ برای متولدین دی ماه

با دوستان قدیمی خود و خویشاوندانی که هم سن و سال شما هستند، تماس بگیرید. امروز زمانی است که باید به آنها نزدیکتر شوید. شاید دلتان بخواهد که خاطرات خود را با یکدیگر مرور کنید. هرچه بیشتر با دیگران در مورد گذشته صحبت کنید، راحت تر می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. صداقت و صبوری را در زندگی خود پیشه بگیرید. عادت های مضر را کنار بگذارید و به ورزش روی بیاورید. ورزش یکی از راه هایی است که هم از لحاظ جسمی و هم روحی سلامت شما را تضمین می کند. پس آن را به اولویت زندگی خود تبدیل کنید. همین امروز در یکی از باشگاه های اطراف منزل ثبت نام کنید.

– فال روزانه در روز ۲۲ تیر ۱۳۹۸ برای متولدین بهمن ماه

امروز دقیقا روزی است که باید عادت های خود را تغییر دهید. گاهی اوقات انسان های اطراف خود را نیز عوض کنید. شاید بخواهید که استعدادهای جدید خودتان را کشف کنید اما بهتر است که قبل از آن کمی به استراحت بپردازید. خستگی و کلافگی باعث می شوند که از زندگی عقب بمانید. پس برای راندمان بهتر به استراحت و تفریح هم بپردازید. تنها چیزهایی را به زندگی خود وارد کنید که ارزشش را داشته باشد. بیش از حد با دیگران مغرور رفتار نکنید. غرور امروز شما باعث می شود که موقعیت های عالی را از دست بدهید.

 

– فال روزانه در روز ۲۲ تیر ۱۳۹۸ برای متولدین اسفند ماه

امروز انرژی بخشندگی و یاری دهندگی شما را احاطه کرده است. اجازه ندهید که به بیراهه بروید. برای دیگران بیش از حد خوب یا بیش از حد بد نباشید. شاید فرصت هایی در اختیار شما قرار بگیرد که روزتان را زیباتر از قبل کند. کارما خبرهای خوبی برایتان دارد و جواب تمام خوبی هایتان را به شما پس خواهد داد.

شغل هایی که برایشان علاقه قلبی وجود داشته باشد، شانس موفقیت بسیار بیشتری خواهند داشت. پس به دنبال علاقه قلبی خود بروید. شاید دلتان بخواهد که آینده را ببینید، اما بهتر است دست نگه دارید و راه خود را ادامه دهید. این شما هستید که آینده را می سازید. مطمئن باشید که تلاش امروز شما ثمره خواهد داد و آسایش و رفاه را برایتان فراهم خواهد کرد. حساسیت خود را کم کنید و سریع واکنش نشان ندهید.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • ضعیف‌ترین گزارشگر تلویزیون ایران؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار