«سامان گلریز» و «کیمیا» در شبکه سحر

دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ در ۱۵:۲۷


پخش برنامه آموزشی «آشپزی مدرن» با اجرای سامان گلریز برای آشنایی هر چه بیشتر بینندگان حوزه بالکان با آداب و رسوم ایرانی اقدام جدید دست اندرکاران کانال بالکان شبکه جهانی سحر است.

به گزارش تیترهنر، در این برنامه علاوه بر آموزش انواع غذاهای محلی ، بین المللی ، دسرها و شیرینهای متنوع ، نکاتی نیز در خصوص استفاده صحیح از لوازم آشپزخانه ، نگهداری و خواص انواع مواد غذایی مطرح می شود.

تهیه کننده و کارگردان این برنامه شاهرخ معزی بوده و اجرای این برنامه آشپزی به عهده استاد شناخته شده آشپزی ایرانی و بین المللی، سامان گلریز است. «آشپزی مدرن» در کانال بالکان شبکه سحر توسط ارناد پانجیچ ترجمه شده و همراه با حک و زیرنویس هر شب در ساعت ۲۳:۴۰ به وقت تهران به مدت ۱۰ دقیقه از این کانال پخش شده و تکرار آن در روز بعد ساعت ۱۵:۳۰ خواهد بود.

 مهمان خانواده های کرد زبان

بینندگان کانال کردی شبکه سحر هرشب مجموعه تلویزیونی «کیمیا» را از این کانال می بینند.

این مجموعه بر اساس فیلمنامه مسعود بهبهانی نیا و با محوریت زندگی بانوی جوانی به نام (کیمیا پارسا) ، در سه مقطع زمانی قبل و حین انقلاب، آغاز جنگ، دوران جنگ ایران و عراق و زمان حال روایت می‌شود.

در مجموعه «کیمیا» بازیگرانی چون مهراوه شریفی نیا، پوریا پورسرخ، مهدی پاکدل، آزیتا حاجیان، حسن پور شیرازی و جمع دیگری از هنرمندان به ایفای نقش پرداخته اند.

مجموعه تلویزیونی «کیمیا» در کانال کردی شبکه سحر و با سرپرستی دوبلاژ محمد فریدونی دوبله شده و هر شب در ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۴۵ دقیقه بر روی آنتن این کانال می رود.

مجموعه تلویزیونی «کیمیا» به کارگردانی جواد افشار و محصول سال ۱۳۹۴ شبکه دو است.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

آخرین اخبار