دو نمایش «خنکای ختم خاطره» و «دیابولیک: رومئو و ژولیت» در سال 97 دوباره به صحنه می‌رود

چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۱


دو نمایش «دیابولیک: رومئو و ژولیت» به کارگردانی آتیلا پسیانی و «خنکای ختم خاطره» به نویسندگی حمیدرضا آذرنگ با دیگر در بهار ۹۷ به صحنه می‌روند.

به گزارش تیترهنر، پیش فروش اینترنتی بلیت «دیابولیک: رومئو و ژولیت» که قرار است از ۱۵ فروردین ۹۷ در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برود، از فردا ۲۴ اسفند در سایت تیوال آغاز می‌شود.

این اثر نمایشی پیش از این در آذر و دی سال ۹۵ در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه رفت و یکی از پرمخاطب ترین آثار این مجموعه تئاتری طی سال‌های گذشته لقب گرفت.

«دیابولیک: رومئو و ژولیت» که توسط محمد چرمشیر و بر اساس اثر ویلیام شکسپیر نوشته شده است، با طراحی و کارگردانی آتیلا پسیانی به صحنه می‌رود.

در این اثر نمایشی، نوید محمدزاده، ستاره پسیانی، بهرام افشاری، خسرو پسیانی، اصغر پیران، نوید جهانزاده، روح الله حق گوی لسان، ناز شادمان، مهدی صدر، دایانا فتحی، داوود ونداده و فاطمه نقوی به ایفای نقش می‌پردازند.

«دیابولیک: رومئو و ژولیت» توانست لوح تقدیر و تندیس بازیگری زن مسابقه بین الملل سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را توسط فاطمه نقوی از آن خود کند و بامداد افشار آهنگساز و طراح صدای این نمایش نیز کاندیدای بهترین طراحی صدا در بخش مسابقه بین الملل جشنواره سی و پنجم تئاتر فجر شد.

گفته می‌شود؛مخاطبان و علاقه مندان می‌توانند در ۳ روز ابتدایی فروش بلیت، از تخفیف در نظر گرفته شده بهره‌مند شوند.

همچنین «خنکای ختم خاطره»، نمایش برگزیده جشنواره تئاتر شهر در تالار «حافظ» به صحنه می‌رود.

نمایش «خنکای ختم خاطره» به نویسندگی حمیدرضا آذرنگ و با کارگردانی حامد ادوای اردیبهشت سال ۹۷ در تالار حافظ اجرا می‌شود.

این نمایش که آخرین تولید گروه تئاتر گره است، با حضور در ششمین دوره جشنواره تئاتر شهر، موفق به دریافت جوایز بهترین کارگردانی، بازیگری زن و مرد و همچنین کسب عنوان نمایش برگزیده جشنواره شد.

از نمایش‌های پیشین گروه تئاتر گره، می‌توان به باگانه، پشت سرت نگاه نکن، ماه و پلنگ و نمایش زندگی یک هنرمند اشاره کرد.

این اثر از ۱۷ اردیبهشت تا ۱۱ خرداد در تالار «حافظ» اجرا می‌شود.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

آخرین اخبار