تعطیلی پنج روزه تماشاخانه ایرانشهر به مناسبت شب‌های قدر

چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ در ۱۵:۲۳


همزمان با پایان یافتن اجراهای عمومی «جوجه‌تیغی» و «آنتی‌گون» در روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ خرداد ماه، نمایش‌های «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» و «ابلوموف» به مدت پنج روزبه صحنه نمی‌روند.

به گزارش تیترهنر، نمایش‌های «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» به کارگردانی افشین زمانی و «ابلوموف» به کارگردانی سیاووش بهادری راد در سالن دکتر ناظر زاده کرمانی به مناسبت فرارسیدن قیام ۱۴ خرداد، سالروز وفات امام خمینی (ره) و شب‌های قدر از روز یکشنبه ۱۳ خرداد تا پایان روز پنجشنبه ۱۷ خرداد در سالن دکتر ناظر زاده کرمانی به صحنه نمی‌روند.

همچنین نمایش‌های «جوجه‌تیغی» به کارگردانی بهرام افشاری و «آنتی گون» به کارگردانی علی راضی که از ۱۶ اردیبهشت‌ماه در سالن استاد سمندریان اجراهای عمومی خود را آغاز کرده بودند به ترتیب در روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ خرداد در این مجموعه تئاتری به پایان خواهند رسید.

«آنتی‌گون» به اجرای ویژه رسید

دو نمایش  «ابلوموف» به کارگردانی سیاوش بهادری راد و « آنتی‌گون» به کارگردانی علی راضی به ترتیب در روزهای پنجشنبه ۱۰ و شنبه ۱۲ خردادماه در ساعت‌های ۱۷ با اجرای ویژه به صحنه می‌روند.

 نمایش  «جوجه‌تیغی» و « آنتی گون» طبق جدول زمان‌بندی این مجموعه به ترتیب در روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ خردادماه به اجرای عمومی خود پایان می‌دهند.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

آخرین اخبار