شهاب حسینی اولین مهمان برنامه رامین پرچمی به نام «حاشیه در حاشیه»

شهاب حسینی مهمان نخستین قسمت از برنامه اینترنتی و گفت و گو محور «حاشیه در حاشیه» به کارگردانی اشکان درویشی شد.

به گزارش هفت هنر، شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون در اولین قسمت از برنامه «حاشیه در حاشیه» درباره شایعات و حواشی زندگی حرفه‌ای و شخصی خود و همچنین چالش‌های پیش روی چهره‌ها در جامعه صحبت می‌کند.

«حاشیه در حاشیه» عنوان برنامه جدیدی از آپارات است که به شایعات و حواشی پیرامون زندگی هنرمندان و چهره‌های ورزشی می‌پردازد.

این برنامه تلاش می‌کند تا چالش‌ها و فراز و نشیب‌های درگیر شدن در حواشی را از زبان چهره‌ها بررسی کند. حاشیه‌هایی که مردم خواسته یا ناخواسته برای چهره ها ایجاد می‌کنند و زندگی شخصی، حرفه‌ای، امنیت و آرامش هنرمند یا ورزشکار را تحت‌الشعاع قرار می‌دهند.

اشکان درویشی کارگردان این برنامه اینترنتی است. تهیه کنندگی‌اش را خود او و رامین پرچمی برعهده دارند. نویسندگی و مدیریت پروژه را هم رامین پرچمی بازیگر سینما و تلویزیون انجام می‌دهد.

برنامه «حاشیه در حاشیه» اولین فعالیت جدی رامین پرچمی بعد از دوران ممنوع‌الکاری این هنرمند است. اجرای این برنامه را نیز درویشی و پرچمی به طور مشترک برعهده دارند.

این برنامه اینترنتی به زودی در سایت آپارات منتشر خواهد شد. همچنین عوامل زیر در تهیه و تولید این برنامه مشارکت خواهند داشت:

مدیر تصویر برداری: عرفان احتشامی، دستیار کارگردان : آذین فولادوند، مشاور پروژه و مدیر امور رسانه ای: رکسانا قهقرایی، برنامه ریز: مریم گلی، تدوین: بهمن قهاری، دستیار صحنه: هدیه محمدی، عکاس: مجتبی رسولی و…