بازیگری که از پشت صحنه، جلوی دوربین آمد

نقد و بررسی لباس المپیک با پوشش مشابهی که «جناب‌خان» داشت، از رویدادهای دیشب در «خندوانه» بود.
به گزارش هفت هنر؛ رامبد جوان این «خندوانه» را با صحبت‌هایی حول حمایت از تولیدات داخلی شروع کرد و شادی برنامه نیز به کسانی که از تولیدات مملکتشان حمایت می‌کنند، تقدیم شد.

بعد از این آغاز، برزو ارجمند آمد و خاطرات شوخی‌های دهشتناکش  با دوستانش را تعریف کرد تا اینکه بازهم پای علی پاشا فامیل و دوست قدیم به استندآپ ارجمند باز شد.

پس از آن هم افسانه بایگان وارد شد و علت بازی در سریال «پریا» را آگاهی دادن به مردم درباره بیماری «ایدز» بیان کرد.

جوان در این بین به تجربه همکاری مشترک در کار سینمایی «نگار» با افسانه بایگان  اشاره کرد و وی را منضبط‌ترین عضو گروه خواند.

بایگان در خصوص بازیگر شدنش از علاقه دوران کودکی‌اش گفت و با تعریف خاطراتی اظهار داشت:  بازیگری به سراغ من آمد.

وی همچنین از «سربداران» و سعی و تلاشی گفت که در نهایت منجر شد تا وی از منشی صحنه بودن به بازی برسد.

بعد از لبخند 10ثانیه‌ای، «جناب‌خان» آمد؛ در حالی که پیژامه‌ای آبی با پیراهن گلدار نارنجی پوشیده بود.

او راجع به این پوشش گفت: این را برای المپیک طراحی کردم و رامبد هم اظهارداشت اما این لباس خیلی از لباس‌های طراحی و اعلام شده بهتر به نظر می‌رسد!

«جناب‌خان» در بخش دیگری از برنامه، افسانه بایگان و افسانه سه برادر را به عنوان تاثیرگذارترین افسانه های زندگی‌اش برشمرد.

بایگان هم بعد از آن، خاطراتی را از خسرو شکیبایی تعریف کرد و در آخر برای شاد کردن مردم قرار شد تا با هندوانه‌های خنک از آن‌هایی که زیر آفتاب کار می‌کنند، پذیرایی کند.

اما بعد از رفتن این بازیگر، «جناب‌خان» و رامبد به بهانه رسیدگی و حل مشکل برق در «خندوانه»، با گوشی «جنا‌ب‌خان» با وزیر نیرو تماس گرفتند.

چیت‌چیان با اشاره به لزوم صرفه‌جویی در مصرف برق در ساعات اوج مصرف، اظهار داشت: مردم می دانند با افزایش درجه حرارت، مصرف آب و برق افزایش می‌یابد و چون ظرفیت عرضه ما محدود است، به مشکل برمی‌خوریم. حتی با اینکه همکاران ما با جنگ و دعوا تلاش می‌کنند که این اتفاق نیفتد ولی باز هم لازم است تا مردم حواسشان را جمع کنند.

وی ادامه داد:  کار ما خدمت به مردم است و وقتی آن ها خوشحال شوند، ما هم شادیم.

در آخر این مکالمه هم «جناب خان» برای جناب وزیر ضمن تشکر، شعر خواند و در بخشی هم عنوان کرد که  اگر جایی کار اداری داشت بگوید تا ردیفش کند.

و این گونه برگی دیگر از «خندوانه» ورق خورد.