پرویز صبری که این روزها فیلم «نه‌نه نقلی» را در حال اکران دارد در وضعیت بیماری سختی بسر می‌برد و طی هفته‌های گذشته مدتی را در آسایشگاه سالمندان سپری کرده است.

کارگردان بیمار ننه نقلی در آسایشگاه سالمندان

پرویز صبری که این روزها فیلم «نه‌نه نقلی» را در حال اکران دارد در  وضعیت بیماری سختی بسر می‌برد و طی هفته‌های گذشته مدتی را در آسایشگاه سالمندان سپری کرده است.

داریوش باباییان که پخش فیلم این کارگردان را برعهده داشته است در گفت‌وگویی با خبرنگار ایسنا، گفت: زمستان گذشته، پرویز صبری در حالی که به همراه پیک موتوری برای اجاره‌ی منزل در حال تردد بود در حوالی میدان آزادی با یک وانت تصادف می‌کند و سرش به جدول کنار خیابان برخورد می‌کند. شدت حادثه به قدری بوده که همه تصور کردند که او  از دنیا رفته است.

این تهیه کننده ادامه داد:‌ در حالی که سر ایشان از 17 جا ترک برداشته بود با هلی‌کوپتر به بیمارستان «فیاض بخش» منتقل می‌شود و حدود یک و ماه نیم به کما می‌رود، در نهایت بعد از عمل اولیه که انجام می‌شود نصف بدن ایشان فلج می‌شود و بعد از مدتی با همین وضعیت به منزل منتقل می‌شود.

باباییان افزود: بعد از مدتی به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل می‌شود و خانواده‌اش او را به آسایشگاه سالمندان در شهریار منتقل می‌کنند، حدود بیست روز پیش حال پرویز صبری بد می‌شود و در حال حاضر در بیمارستان سجاد شهریار بستری  است و به عمل جراحی مغز احتیاج دارد.

مدیرشکوفا فیلم با اظهار امیدواری از اینکه هزینه این عمل فراهم شود، گفت: پرویز صبری یک عمر در کار هنر فعالیت کرده و امیدوارم آنهایی که باید حمایت کنند به یاری‌اش بیایند و کمک کنند تا این کارگردان سلامتی‌اش را به دست آورد.

پرویز صبری که این روزها فیلم «نه‌نه نقلی» را در حال اکران دارد در وضعیت بیماری سختی بسر می‌برد و طی هفته‌های گذشته مدتی را در آسایشگاه سالمندان سپری کرده است.