نمایش و تحلیل «مزرعه پدری» در سومین جلسه از «سینما پرتره»

در ادامه بررسی سیر اندیشه «رسول ملاقلی‌پور» در سلسله نشست‌های «سینما پرتره» بنیاد سینمایی فارابی، سومین جلسه این برنامه به نمایش و تحلیل «مزرعه پدری» اختصاص خواهد داشت.

به گزارش تیتر هنر، سومین جلسه از برنامه «سینما پرتره» به تحلیل سیر اندیشه سینمایی رسول ملاقلی‌پور توسط رامتین شهبازی و دکتر محمد هاشمی سخنران و کارشناس و نمایش فیلم سینمایی «مزرعه پدری» اختصاص خواهد داشت.

برنامه «سینما پرتره» روز سه‌شنبه یکم شهریور ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در ساختمان شماره ۳ فارابی واقع در خیابان ولیعصر، توانیر، نبش کوچه لنکران (احتشام سابق) برگزار خواهد شد.

نشست‌های «سینما پرتره» از جمله برنامه‌های فرهنگی فارابی با تمرکز بر دانش‌افزایی سینماگران و علاقه‌مندان به سینما است که با همکاری دانشگاه سوره در قالب سلسله نشست‌های «سینما پرتره» به بررسی و تحلیل سیر اندیشه کارگردانان بزرگ سینمای ایران و جهان اختصاص خواهد داشت و سه‌شنبه‌ها در ساختمان شماره سه برگزار می‌شود.

تاکنون دو برنامه «سینما پرتره» با تحلیل «سیر اندیشه سینمایی رسول ملاقلی‌پور» و نمایش دو فیلم سینمایی «پرواز در شب» و «سفر به چزابه» در ساختمان شماره ۳ بنیاد سینمایی فارابی برگزار شده است.

شرکت در این برنامه برای عموم علاقه‌مندان به سینما آزاد است.