رضا یزدانی همکاری با فدراسیون فوتبال را رد کرد: اثر پارسال ضبط شده، کنار مردم سرزمینم هستم!

رضا یزدانی با انتشار مطلبی گفت: تکذیب می‌کنم؛ ترانه ای که خواندم به سفارش فدراسیون فوتبال نبوده است. این ترانه تیرماه امسال پیش از تحولات این روزها ضبط شده بود.

به گزارش تیتر هنر، رضا یزدانی که شایعه شده بود قرار است به سفارش فدراسیون برای تیم ملی ایران بخواند چنین موضوعی را تکذیب کرد.

بعد از تکذیب محمد معتمدی خبر رسید که این بار رضا یزدانی در همکاری با بهتاش زرین قرار است ترانه‌ای به سفارش فدراسیون فوتبال برای ایران در جام جهانی بخواند

رضا یزدانی با انتشار مطلبی این موضوع را تکذیب کرده نوشته است: «تیرماه امسال خیلی پیش از تحولات اجتماعی و تاریخی این روزها، قراردادی با بخش خصوصی بستیم برای ترانه تیم ملی فوتبال و کلی کنسرت و برنامه‌های جانبی دیگر برای ترانه و ویدیوش که همگی منتفی و کنسل شد. این ترانه که همان روز‌ها ضبط شده بود باقی ماند. اکنون آن شرکت محترم که برای حمایت از تیم ملی به صورت کاملا کردمی تصمیم به پخش ترانه گرفته است… دقایقی پیش در یکی از سایت‌های خبری خواندم که ترانه سفارش فدراسیون فوتبال می‌باشد که قویا تکذیب می‌کنم… من رضا یزدانی مثل همیشه در کنار مردم سرزمینم هستم و خواهم ماند…»