بهروز افخمی: بهران رادان کم مایه و بی‌نمک است

بهروز افخمی: توی این ده،‌پانزده سال به این نتیجه رسیده‌ام که بهرام رادان بیشتر سلبریتی است تا بازیگر.

به گزارش هفت هنر، بهروز افخمی در گفت‌وگو با روزنامه هفت صبح به انتقاد از بازی بهرام افخمی پرداخت و بیان کرد: رادان تمام حواسش به این است که چطور دائم اسمش برده شود و عکسش توی اینترنت باشد و لایک و دیسلایک بگیرد. وقتی فیلم بازی می‌کند می‌بینیم چیزی کم دارد و نمی‌تواند تنور فیلم را گرم کند.

مجری برنامه هفت درباره بازی رادان در سنتوری خاطرنشان کرد: اتفاقا توی سنتوری هم خوب نبود. بازی کردن نقش معتاد و عقب‌افتاده ذهنی یا مثلا نابینا یا یک موجود فضایی از آسان‌ترین کارها برای بازیگران است چون تقریبا هر کاری بکنی قابل قبول به نظر می‌رسد. اما در نظر داشته باشید که نمی‌گویم بازیگر بدی است. می‌گویم نمی‌تواند نقش اول باشد. می‌تواند در فیلمی مثل بارکد همراه یکی دیگر در نقش اول باشد. توی بارکد هم به نظرم بازی مصطفی کیایی بهتر بود. توی ترکیب‌های اینطوری می‌‌تواند باشد اما نمی‌شود بار نقش اول یک فیلم را به دوش او گذاشت.

کارگردان فیلم شوکران ادامه داد: بازیگر نقش اول باید چیزی به فیلم و فیلمنامه اضافه کند. این همان حرفی است که من قبلا در مورد پرویز پرستویی هم گفتم منتها پرستویی هر چه باشد کم مایه نیست. او خودش تصمیم می‌گیرد که کمدین نباشد و اصلا به جای بازیگر خودش را با سخنور و حکیم و مرد تنهای شب عوضی گرفته. پرویز پرستویی هر وقت که خودش تصمیم بگیرد می‌تواند دوباره بازیگر  همه جانبه و شیرینی شود که حتی نقش‌های تلخ را بانمک و جذاب در بیاورد اما بهران رادان کم مایه و بی‌نمک است.