حمد مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران با انتقاد از برهم زنندگان کنسرت‌ها و حمله‌کنندگان به روزنامه‌ها گفت: شما اهل ظاهرید و اهل ظاهر، داعش‌اند!

انتقاد صریح مسجدجامعی از برهم زنندگان کنسرت‌ها و حمله‌کنندگان به روزنامه‌ها؛ این‌ها داعش‌اند

احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران با انتقاد از برهم زنندگان کنسرت‌ها و حمله‌کنندگان به روزنامه‌ها گفت: شما اهل ظاهرید و اهل ظاهر، داعش‌اند!
به گزارش هفت هنر، در مراسم بزرگداشت طاهره صفارزاده که در کتابخانه ملی ایران برگزار شد، احمد مسجدجامعی به انتقاد صریح از برهم زنندگان کنسرت‌ها و حمله‌کنندگان به روزنامه‌ها و سانسور پرداخت.

وی با اشاره به وجوه مختلف زندگی و شخصیت مرحومه طاهره صفارزاده و ماجرای دیدار او با امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب، گفت: ما موارد مشابه زیاد داریم کسانی که با شرایط مختلف و هویت‌های ویژه خودشان در مثلا مجلس عزای حضرت سیدالشهدا شرکت کردند و بسیار عاقبت به خیرتر از آن‌هایی شدند که اهل ظاهر بودند‍ الان بالاخره این‌هایی که اهل ظاهرند داعش‌اند. تعارف ندارد که! اینها هستند که به هر نشریه و هر روزنامه‌ای، هر کنسرتی، هر مسابقه فوتبالی و همه جا حمله می‌کنند.

عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: این رفتارها در حالی است که لااقل ملاک در حوزه تفکر شیعه این رفتارها و برخوردها نیست.

مسجدجامعی، با اشاره به آشنایی خود با صفارزاده، بیان کرد: من هم با او آشنایی نزدیکی داشتم و در همین نمونه بگویم آخرین عکسی که از مرحوم صفارزاده هست احتمالاً باید در آرشیو روزنامه اطلاعات باشد، من و آقای دعایی بودیم که یک خانمی گفتند خانم صفارزاده با نامحرم عکس نمی‌گیرد و خانم صفارزاده گفت نه اتفاقاً عکس می‌گیرم. ایشان مثل برادر من است و عکس را بگیر….

حمد مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران با انتقاد از برهم زنندگان کنسرت‌ها و حمله‌کنندگان به روزنامه‌ها گفت: شما اهل ظاهرید و اهل ظاهر، داعش‌اند!