افزایش ساعت کاری نمایشگاه بین‌المللی قرآن از امروز

مسؤولان اجرایی بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با توجه به درخواست مردم مبنی بر افزایش ساعت بازدید تصمیم گرفتند از امروز درهای نمایشگاه از ساعت 17 به روی عموم باز شود.

به گزارش هفت هنر کارگروه ساماندهی مد و لباس اعلام کرد: «با توجه به مراجعه مردم به ستاد بخش عفاف و حجاب و درخواست آنها مبنی بر افزایش ساعت بازدید، درهای بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن از ساعت 17 به روی مردم باز می‌شود.

هرچه به روزهای پایانی بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی قران کریم نزدیک می‌شویم با استقبال بیشتر مردم برای بازدید و تهیه محصولات عفاف و حجاب مورد نیاز خود با توجه به گستردگی، تنوع، کیفیت و مقرون به صرفه بودن هزینه خرید برای علاقمندان روبه‌رو می‌شویم.

در روزهای پایانی نمایشگاه بین المللی قرآن گستردگی استقبال از بخش عفاف و حجاب به حدی است که رفت و آمد در سالن‌ها و راهروهای این بخش به کندی صورت می‌گیرد. این در حالی است که ساعت پذیرش علاقمندان از ساعت 18 تا 23 و 30 دقیقه بوده است و بسیاری از مردم روزه‌دار پس از صرف افطار به نمایشگاه می‌آیند که زمان کمی برای بازدید و تهیه مایحتاج خود دارند. به همین دلیل مسوولان اجرایی نمایشگاه قرآن تصمیم گرفتند درهای نمایشگاه در روزهای باقی مانده از ساعت 17 به روی عموم باز شود.»

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از ٢۴ خرداد تا ٨ تیر ماه مصادف به مدت ١۶ روز در مصلی تهران در حال برگزاری است.