ستاره سعیدی، همسر بیژن مرتضوی زمانی خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا بود

ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی که روز گذشته به دلیل تومور مغزی در ترکیه درگذشت، پیش از این خبرنگار خبرگزاری برنا و سایت ایران‌نیوز بود.

ستاره سعیدی، همسر بیژن مرتضوی نوازنده ویولن و خواننده ایرانی روز پنج‌شنبه نهم شهریور چند روز پس از جراحی مغز در بیمارستانی در ترکیه درگذشت.

بیژن مرتضوی در روزهای اخیر در اینستاگرام خود با اعلام حادثه پیش آمده برای همسرش، از مخاطبانش تقاضا کرده بود برای بهبود او دعا کنند.

سعیدی متولد ۱۳۶۲ بود و پیشتر گفته شده بود که متولد آمریکا بوده و در رشته مدیریت کارشناسی ارشد دارد. او که در حوزه فیلمبرداری فعال بود در سال ۱۳۹۵ با بیژن مرتضوی ازدواج کرد و در سالهای اخیر مدیر برنامه‌های او بود. مرتضوی در سالهای اخیر پرکار تر از قبل شده بود و حتی آنها در سفر ترکیه بودند که ستاره سعیدی برای درمان جراحی شد.

جزئیات زیاد از بیماری او منتشر نشده است.

مرتضوی چهار روز پیش در یک پیام ویدئویی گفت که ده روز پیش همسرش ستاره تحت عمل جراحی قرار گرفت و قرار بود پنج روز تحت بیهوشی بعد از عمل باشد اما بعد از آن به هوش نیامد. او ابراز امیدواری کرده بود حال همسرش تا کنسرت اتریش خوب شود که روز تولد اوست.

مرگ همسر جوان مرتضوی با واکنش بسیاری از هنرمندان روبرو شد. معین خواننده سرشناس در پس اینستاگرامی خود نوشت: هیچ کلمه ای برای تسلیت پیدا نمیکنم. تحمل این مصیبت برای همه ماهایی که او را میشناختیم سخت و دردناک است و میدانم که داغی که بر دل تو نشسته تحمل نمیشود.

امید دیگر خواننده ایرانی که سابقه همکاری با بیژن مرتضوی را دارد نیز در اینستاگرام خود عکسی از ستاره سعیدی و مرتضوی را منتشر کرد و نوشت: خبر ناگوار و ناگهانی از دست دادن همسر عزیزتان ستاره سعیدی من و خوانواده ام را در غم و اندوه سنگینی فرو برد و هنوز باور کردن ان برای ما بسیار سخت هست. امیدوارم که بتونی آرامش خودت رو با خاطراتی قشنگی که برایت به جای گذاشت بدست بیاوری. ما را هم در غم خود شریک بدان.

همسر بیژن مرتضوی، خبرنگار پارلمانی بود

ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی که روز گذشته به دلیل تومور مغزی در ترکیه درگذشت، پیش از این خبرنگار خبرگزاری برنا و سایت ایران‌نیوز بود.

خانم سعیدی در مجلس هفتم خبرنگار پارلمانی بود و گاهی نیز از سوی رسانه خود به همراه دیگر خبرنگاران به حیاط دولت می رفت تا سخنان وزرای دولت احمدی نژاد را پوشش دهد.