یک خواننده آمریکایی بازیگر فیلم جدید «وودی آلن»

«جاستین تیمبرلیک» خواننده آمریکایی به پروژه سینمایی جدید «وودی آلن» پیوست.

به گزارش هفت هنر، گاردین از حضور «جاستین تیمبرلیک» خواننده آمریکایی به عنوان بازیگر چهل وهشتمین ساخته بلند سینمایی «وودی آلن» خبر داد که طبق اعلام پیشین «کیت وینسلت» یکی از نقش‌های اصلی آن را ایفا خواهد کرد.

«تیمبرلیک» که با دنیای بازیگری ناآشنا نیست و پیش از این در چندین فیلم از جمله کمدی «درون لوین دیویس» ساخته برادران «کوئن» بازی کرده است به همراه «جیمز بلوشی» و «جونو تمپل» جدیدترین بازیگران انتخاب‌شده برای فیلم «آلن» هستند.

«وودی آلن» که امسال با فیلم «کافه سوسایتی» جشنواره فیلم کن را افتتاح کرد در حال تکمیل تیم بازیگری خود برای فیلم جدیدش است و از این فیلم جدید نیز اطلاعی در دست نیست.

«کافه سوسایتی» امسال با بازخورد مثبتی در جشنواره فیلم کن رو به رو شد اما این فیلم بیشتر در سایه جنجال‌های پیرامون اتهامات وارده به این کارگردان کهنه‌کار آمریکایی قرار گرفت، اتهاماتی که همواره از سوی «آلن» رد شده است.

«وودی آلن» طی سه دهه فیلم‌سازی، بیش از 48 فیلم ساخته که با آن‌ها افتخارات و جوایز سینمایی متعددی کسب کرده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به چهار جایزه اسکار و دو جایزه گلدن گلوب اشاره کرد.

«آنی‌هال»، «صحنه‌های داخلی»، «منهتن»، «خاطرات اکلیلی»، «امتیاز نهایی»، «آلیس»، «ویکی کریستینا بارسلونا»، «گلوله‌های بر فراز برادوی»، «آفرودیت قدرتمند»، «شالوده‌شکن»، «نیمه شب در پاریس»، «تقدیم به رم با عشق»، «یاسمن غمگین» و «مرد منطقی» از جمله ساخته‌های این کارگردان صاحب‌نام سینمای جهان است.