گروه‌های مطرح موسیقی قبل از فرارسیدن ایام محرم و صفر با اجراهایی متفاوت به صحنه می‌روند.

کدام خوانندگان پیش از محرم کنسرت برگزار می‌کنند؟

گروه‌های مطرح موسیقی قبل از فرارسیدن ایام محرم و صفر با اجراهایی متفاوت به صحنه می‌روند.

به گزارش هفت هنر، همزمان با فرا رسیدن ایام محرم و صفر فعالیت گروههای موسیقی کاهش می‌یابد به همین سبب گروه‌های موسیقی از دو ماه مانده به ایام محرم کنسرت‌های خود را برگزار می‌کنند. در این شب‌های پایانی فصل تابستان چهره‌های شاخصی مانند فرزاد فرزین، زانیار خسروی، بنیامین بهادری و… به روی صحنه می‌روند که در ادامه نگاهی به بعضی از این کنسرت‌ها می‌اندازیم.

براساس این گزارش، سینا حجازی شنبه 20 شهریور ساعت 20 در سالن میلاد نمایشگاه تهران کنسرت خواهد داشت و فردای آن روز فرزاد فرزین در دو سانس 20 و  22:45 برای تماشاگران به روی صحنه خواهد رفت.

گروه کاکوبند نیز 22 شهریور در سالن میلاد نمایشگاه در دو سانس اجرا دارد که البته تمام بلیت‌های این کنسرت به فروش رسیده است.

بعد از وقفه‌ای 4 روزه  مهدی یراحی جمعه 26 شهریور در یک سانس ساعت 21 کنسرت خود را برگزار می‌کند و فریدون آسرایی نیز در همان ساعت اما یکشنبه 28 شهریور برنامه ویژه‌ای را برای طرفدارانش تدارک دیده است.

شهاب صادقی 29 شهریور در سالن برج آزادی کنسرت خواهد داشت. اما گروه دنگ شو در آنسوی شهر در سالن میلاد به صورت تک سانس 22:30 اجرا خواهد داشت.

مازیار فلاحی از این قافله عقب نمانده است و سه‌شنبه 30 شهریور در دو سانس 19:30 و 22:30 در سالن میلاد به روی صحنه می‌رود و امید حاجیلی نیز در دو روز چهارشنبه و جمعه در دو سانس کنسرت دارد.

زانیار خسروی پنج‌شنبه در اولین روز فصل پاییز در دو سانس ساعت اجرا دارد و گروه پالت یکشنبه 4 مهر ساعت 18:30 و 21:30 در تدارک کنسرت است.

بنیامین بهادری هم چهارشنبه 7 مهر در سالن میلاد نمایشگاه ساعت‌های 18:30 و 21:30 به خود اختصاص داده است.

محسن یگانه آخرین نفری است که قبل از ماه محرم در دو روز و در دو سانس 18:30 و 22 کنسرت برگزار می‌کند.

گروه‌های مطرح موسیقی قبل از فرارسیدن ایام محرم و صفر با اجراهایی متفاوت به صحنه می‌روند.