دیدن فیلمی که کتابش را از قبل خوندید ومو به مو در ذهن مجسم کردید خیلی میتونه شگفت انگیز باشه. از جمله کتاب هایی که ارزش داره قبل از رفتن روی صحنه حتما بخوندید موارد زیر هستند. داستان این کتاب ها در حال ساخت هستند و به زودی روی پرده سینماها نمایش داده می شوند.

کتاب هایی که قبل از فیلم شدن باید آنها را بخوانید

دیدن فیلمی که کتابش را از قبل خواندید ومو به مو در ذهن مجسم کردید خیلی میتواند شگفت انگیز باشد. از جمله کتاب هایی که ارزش دارد قبل از رفتن روی صحنه حتما بخوانید موارد زیر هستند. داستان این کتاب ها در حال ساخت هستند و به زودی روی پرده سینماها نمایش داده می شوند.
 آیا برای شما هم پیش آمده که هنگام خواندن کتاب لحظه ای مکث کنید و تمام اتفاقاتش را مثل صحنه های فیلم در ذهنتان تصور کنید؟ بنابراین دیدن فیلمی که کتابش را از قبل خوندید ومو به مو در ذهن مجسم کردید خیلی میتونه شگفت انگیز باشه.
از جمله کتاب هایی که ارزش دارد قبل از رفتن روی صحنه حتما بخوانید موارد زیر هستند. داستان این کتاب ها در حال ساخت هستند و به زودی روی پرده سینماها نمایش داده می شوند.
نوری بین اقیانوس ها اثر ام. ال. استدمن

این فیلم درام که بر اساس رمان ام. ال. استدمن ساخته شده است داستان زندگی یک نگهبان فانوس دریایی (شغلی که به نظر می رسد فقط در داستان ها هست) و همسرش است. نقش این زن و شهر را مایکل فاسبندر و آلیشیا ویکاندر بازی کرده اند.

این دو زن و شهر دختر بچه ای را که در دریا گم شده بود نگهداری می کنند تا این که سر و کله ریچل وایس که به طور مرموزی دخترش را در دریا گم کرده بود پیدا می شود. بله موضوع داستان کمی قابل پیش بینی است اما عالی ترین کتابی است که می توانید این تابستان بخوانید.

ملکه کاتوه اثر تیم کراترز

تیم کراترز این داستان را در سال ۲۰۱۲ منتشر کرد. ملکه کاتوه داستان قهرمان شطرنج فیونا موتسی است که در منطقه زاغه نشین اوگاندا زندگی می کرد. پیشنهاد می کنم این داستان را قبل از دیدن فیلمش که با بازی اویه لوو و نیونگ ساخته شده است حتما بخوانید.


خانه دوشیزه پرگرین برای بچه های عجیب اثر رانسوم ریگز

تیم برتون این بار فیلمی را بر اساس داستان رانسوم ریگز ساخته است. موضوع این داستان درباره پسر بچه جوانی است که به خانه ای پر از بچه های عجیب و غریب و با توانائی های جالب و شگفت انگیز می رود. توانائی هایی چون غیب شدن، قدرت های مافوق انسانی و پیشگویی. بازیگران این فیلم آلیسون جانی، روپرت اورت، ساموئل جکسون و جودی دنچ هستند.


دختری در قطار اثر پائولا هاوکینز

اگر تا کنون این داستان تریلر روانشناسانه را نخوانده اید پیشنهاد می کنم حتما نگاهی به آن بیندازید. دختری در قطار فیلمی است با بازی امیلی بلانت در نقش یک دختر الکلی که برای حفظ زندگی می جنگد. این داستان را به دو دلیل قبل از فیلم بخوانید: ۱) داستانی است اعتیادآور و ۲) یکسری تفاوت ها بین کتاب و فیلم وجود دارد مثلا داستان فیلم در وست چستر اتفاق افتاده است نه در لندن.


پاستورال آمریکایی اثر فیلیپ راث

داستان فیلیپ راث که در سال ۱۹۹۷ نوشته شده است ما را با خانواده لوو که با آشفتگی های اجتماعی و سیاسی دهه ۱۹۶۰ و افراط گرایی های دخترشان مری دست به گریبان شده اند آشنا می کند. این فیلم با بازی اوان مک گرگور در کنار جنیفر کانلی و داکوتا فانینگ در نقش مری ساخته شده است. پاستورال آمریکایی برنده جایزه پولیتزر شده بنابراین یکی از کتاب هایی که حتما باید بخوانید.


دوزخ اثر دان براون

به همان اندازه که داستان های دان براون عجیب و دراماتیک هستند دیدن فیلم های ساخته شده از روی داستانهایش هم می تواند سرگرم کننده و جالب باشد. دوزخ چهارمین کتاب از سری کتاب های پروفسور رابرت لنگدان است که با معماها و رازهای سختی روبرو می شود.


جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها اثر جی. کی. رولینگ

جی. کی. رولینگ نویسنده کتاب های هری پاتر این داستان را در رابطه موجودات عجیب و شگفت انگیز نوشته است. فیلم این داستان با بازی ادی ردمین در نقش جادوگری به نام نیوت اسکمندر ساخته شده است. داستان این فیلم به هفتاد سال قبل از آمدن هری پاتر باز می گردد.

دیدن فیلمی که کتابش را از قبل خوندید ومو به مو در ذهن مجسم کردید خیلی میتونه شگفت انگیز باشه. از جمله کتاب هایی که ارزش داره قبل از رفتن روی صحنه حتما بخوندید موارد زیر هستند. داستان این کتاب ها در حال ساخت هستند و به زودی روی پرده سینماها نمایش داده می شوند.