متهم به قتل همسر: من با برقراری رابطه با زن‌ شوهردار به همسرم خیانت کردم، او هم تلافی کرد وخیانت کرد

مرد جوانی روز گذشته توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به محل وقوع جنایت هدایت شد تا در حضور قاضی ویژه قتل عمد، چگونگی قتل همسرش را تشریح کند.

او پس از تفهیم اتهام توسط قاضی «سید جواد حسینی» مقابل دوربین قوه قضاییه ایستاد و در حالی که مدعی بود همسرش به او خیانت کرده است لب به اعتراف گشود و گفت: از مدتی قبل با زن جوانی در شهرک طرق آشنا شده بودم و با او ارتباط داشتم اما روزی همسر آن زن متوجه ماجرا شد و بدین ترتیب من توسط نیروهای انتظامی دستگیر و به حکم قاضی روانه زندان شدم.

حدود 2 ماه در زندان بودم و خرداد گذشته با سپردن وثیقه آزاد شدم تا در دادگاه محاکمه شوم. متهم این پرونده جنایی ادامه داد: من با خودروی نیسان کار می کردم و یک خودروی سواری سمند هم برای همسرم خریده بودم تا با آن فرزندانم را به مدرسه ببرد ولی او با خودرو مسافرکشی می کرد و همین موضوع مرا آزار می داد. حتی شبی خیلی دیر به خانه آمد و در پاسخ به اعتراض من گفت: مسافری را به شهرستان قاین بردم که دیر شد. همین موضوع به اختلافات خانوادگی بین ما منجر شد تا این که پس از آزادی از زندان نسبت به همسرم سوءظن پیدا کردم. او در شبکه اجتماعی تلگرام با مرد غریبه ای آشنا شده بود و مدام برایش پیامک های عاشقانه و تصاویر زننده ارسال می شد. اختلافات خانوادگی ما به خاطر این موضوع شدت گرفت تا این که عصر روز حادثه (95.4.15) با همسرم که منزل پدرش بود تماس گرفتم و عنوان کردم که می خواهم برای گرفتن برخی از مدارک مانند گواهینامه ام به خانه پدرش بروم! اما وقتی به نزدیکی منزل پدر همسرم رسیدم ناگهان همسرم را داخل یک خودروی مشکی گرانقیمت دیدم که مرد غریبه ای نیز در کنارش بود .

با سرعت به طرف آن ها رفتم و همسرم را از خودرو بیرون کشیدم اما آن مرد غریبه از محل فرار کرد. قصد داشتم همسرم را به کلانتری سیدی تحویل بدهم اما او نمی آمد تا این که او را سوار خودرو نیسان کردم و به طرف جاده قدیم نیشابور به راه افتادم. در بین راه مشاجره ما در حالی بالا گرفته بود که گوشی تلفن همسرم مدام زنگ می خورد و من او را مجبور کردم تا به تماس گیرنده پاسخ بدهد. گوشی او را روی آیفون گذاشتم و وقتی فهمیدم با تماس گیرنده ارتباط دارد، خودرو وانت را متوقف کردم و او را از داخل خودرو به حاشیه جاده انداختم. روسری را دور گردنش پیچاندم و محکم فشار دادم. وقتی جان سپرد، جسدش را با وانت به سمت کوه های طرق بردم.

هوا تاریک بود و من نمی توانستم جسد را دفن کنم این بود که جسد او را بالای کوه رها کردم و روز بعد مقداری خاک کشاورزی داخل وانت ریختم و جسد را در کوه دفن کردم.

پس از اعترافات صریح متهم در بازسازی صحنه قتل و تشریح چگونگی وقوع جنایت، قاضی حسینی دستور بازداشت موقت وی را صادر کرد و بدین ترتیب این مرد 32 ساله روانه زندان شد تا این پرونده جنایی دیگر مراحل قانونی خود را طی کند.

این گزارش حاکی است: در آغاز بازسازی صحنه قتل نیز کارآگاه حقانی فر (افسر پرونده) به تشریح جزئیاتی از محتویات پرونده و چگونگی دستگیری متهم پرداخت و گفت: دوم مرداد گذشته، چوپانی که در حال چراندن گوسفندانش بود همزمان با پارس های نامتعارف سگ گله، متوجه جسدی در کوه های طرق شد که بخشی از آن توسط حیوانات وحشی خورده شده بود. با گزارش این حادثه به پلیس و حضور قاضی ویژه قتل عمد در محل کشف جسد، تحقیقات در این باره آغاز و پس از شناسایی هویت مقتوله مشخص شد که وی با همسرش اختلافات خانوادگی داشته است. این در حالی بود که همسر وی متواری شده بود. وی افزود: با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی «حسینی» و پس از چند روز تلاش، مرد 32 ساله در حالی که داخل خودرو خواب بود توسط نیروهای انتظامی دستگیر شد و به قتل همسرش با انگیزه «خیانت» اعتراف کرد.