استیون اسپیلبرگ فیلم بعدی‌اش با عنوان «بازیکن شماره یک آماده» را در بیرمنگام فیلمبرداری می‌کند.

فیلم جدید اسپیلبرگ در بیرمنگام کلید می خورد

استیون اسپیلبرگ فیلم بعدی‌اش با عنوان «بازیکن شماره یک آماده» را در بیرمنگام فیلمبرداری می‌کند.

به گزارش هفت هنر به نقل از آسوشیتدپرس، این فیلم که اقتباسی علمی-تخیلی است در بیرمنگام ساخته می شود و اسپیلبرگ یک هفته در این شهر خواهد بود.

بنا بر گزارش‌ها این فیلمساز مشهور برنده اسکار در حال رفتن به بیرمنگام است تا این تریلر جدید را جلوی دوربین ببرد.

نشریه بیرمنگام در این زمینه نوشته است: «بیرمنگام میل» می‌تواند امروز اعلام کند که کارگردان سازنده «ای.تی»، «آرواره‌ها»، «فهرست شیندلر»، «پارک ژوراسیک» و جدیدترین فیلمش «بی اف جی» به این شهر می‌آید تا فیلم «بازیکن شماره یک آماده» را برای کمپانی برادران وانر بسازد.»

«بازیکن شماره یک آماده» بر مبنای رمانی از ارنست سلین با بازی تای شریدان در نقش وید اوون واتس ساخته می شود. او مرد جوانی است که به یک گروه شکار بین المللی برای کشف اسرار ملحق می‌شود.

این رمان در سال ۲۰۱۱ منتشر شده و داستانش در سال ۲۰۴۵ اتفاق می افتد؛ جایی که اینترنت پیشرفته، بازی و تکنولوژی‌های ارتباطی جهان را با آنچه ما می‌شناسیم بسیار تفاوت کرده‌اند و به خلق جهانی جدید و مجازی به نام اوسیس منجر شده که مردم در آنجا راحت‌تر از جهان واقعی زندگی می کنند.

گفته شده بیرمنگام به سرعت دارد به مکانی مناسب برای فیلمسازان بدل می‌شود چون هزینه‌های کمتری به نسبت لندن برای تولید فیلم دارد. در عین حال این شهر پر از ساختمان‌های مدرن و تاریخی است و فضای سبز بسیار و قابل استفاده‌ای دارد.

این تصمیم به دنبال نامه‌های بسیاری که شهروندان و نیز تجار و چهره‌های مالی شهر برای گروه سازنده ارسال کردند، گرفته شده است.

فیلمبرداری از ۵ سپتامبر آغاز می شود و طراحان و دیگر اعضای گروه تولید زودتر در لوکیشن حاضر می شوند تا کارها را برای حضور بقیه آماده سازند.

اولیویا کوک، سمیون پگ، مارک ریلنس ، بن مندلسون و تی.جی. میلر دیگر بازیگران این فیلم هستند.

استودیو برادران وارنر چند بار برای تولید آن پا پیش گذاشته بود و از رابرت زمه کیس تا کریستوفر نولان پیش از این برای ساخت آن ابراز علاقه کرده بودند. دونالد دی لاین، دن فارا و کریستی ماکوسکو کرگیر تهیه این فیلم را برعهده دارند.

اسپیلبرگ این فیلم را بر مبنای فیلمنامه ارنست سلین، زاک پن و اریک ایسون می‌سازد.

«بازیکن شماره یک آماده » ۳۰ مارس ۲۰۱۸ راهی سینماها می‌شود.

استیون اسپیلبرگ فیلم بعدی‌اش با عنوان «بازیکن شماره یک آماده» را در بیرمنگام فیلمبرداری می‌کند.