رامبد جوان در واکنش به رفتارهای کاربران ایرانی به بازی‌های یورو 2016، از این نوع رفتارها انتقاد کرد و گفت: ‌از بی ادبی‌های‌مان در فضای مجازی خجالت بکشیم.

رامبد جوان:از بی ادبی هایمان خجالت بکشیم

رامبد جوان در واکنش به رفتارهای کاربران ایرانی به بازی‌های یورو 2016، از این نوع رفتارها انتقاد کرد و گفت: ‌از بی ادبی‌های‌مان در فضای مجازی خجالت بکشیم.

به گزارش هفت هنر، مجری برنامه «خندوانه» شامگاه گذشته در بخشی از اجرای خود با یادآوری اینکه خیلی از مخاطبان فوتبال یورو 2016 را تماشا کردند و هیجان به خرج دادند گفت: سرانجام فینال این بازی‌ها نیز برگزار شد و اتفاق اعجیبی که در این مسیر رخ داد، منجر به بیرون رفتن رونالدو شد. بازیکنی که همیشه تک‌نفره باعث برد تیم می‌شد.

او سپس با لبخندی کنایه‌آمیز بیان کرد، متاسفانه تعداد قابل توجهی از مخاطبان و کاربران ما به صفحه آقای “دمیتری پایه‌ت” (عامل مصدومیت رونالدو) حمله کرده و دلبری کردند و چیزهایی از خود به یادگاری گذاشتند. البته می‌دانم که او هیچوقت نمی‌فهمد که کلماتی که به فارسی نوشته شده چه معنایی می‌دهد، مگر اینکه کنجکاو شود و یک فارسی‌زبان را پیدا کند و آن را ترجمه کند؛ اما شک ندارم این فارسی‌زبان خجالت خواهد کشید و آن را ترجمه نخواهد کرد و اگر ترجمه کند، قطعا خواهد گفت این افراد تعداد کمی هستند که اینگونه‌اند.

رامبد جوان در پایان گفت: از بی‌ادبی‌هایمان در فضای مجازی خجالت بکشیم.

به گزارش ایسنا، زمانی که در دیدار نهایی جام ملت‌های اروپا، پس از مصدومیت رونالدو توسط «دمیتری پایه‌ت»، تعداد چشمگیری از طرفداران این ستاره پرتغالی در اقدامی به صفحه شخصی این بازیکن فرانسوی در اینستاگرام حمله و انواع توهین‌ها را به زبان فارسی و انگلیسی تقدیم این بازیکن فرانسوی کردند.

رامبد جوان در واکنش به رفتارهای کاربران ایرانی به بازی‌های یورو 2016، از این نوع رفتارها انتقاد کرد و گفت: ‌از بی ادبی‌های‌مان در فضای مجازی خجالت بکشیم.