کتاب افشاگرانه نوشته برادرزاده رئیس جمهور کنونی آمریکا در روز نخست انتشار به فروش چشمگیر ۹۵۰ هزار نسخه دست یافت.

کتاب‌های ضدترامپ در آمریکا خوب می‌فروشند/ «خیلی زیاد و همیشه ناکافی» در یک روز 950 هزار نسخه فروخت

کتاب افشاگرانه نوشته برادرزاده رئیس جمهور کنونی آمریکا در روز نخست انتشار به فروش چشمگیر ۹۵۰ هزار نسخه دست یافت.

به گزارش تیتر هنر به نقل از سی ان ان، انتشارات «سایمون و شوستر» ناشر کتاب «خیلی زیاد و همیشه ناکافی» نوشته «مری ترامپ» برادرازده «دونالد ترامپ» اعلام کرد که سفارش خرید ۹۵۰ هزار نسخه از این کتاب طی روز نخست پیش فروش ثبت شده است.

این آمار چشمگیر که شامل پیش فروش، نسخه الکترونیکی و کتاب صوتی نیز میشود رکورد جدید برای انتشارات سایمون و شوستر محسوب می شود.

این انتشارات اخیرا کتاب جنجالی نوشته «جان بولتون»، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا را با عنوان «اتاقی که در آن اتفاق افتاد» نیز منتشر کرد که در هفته نخست انتشار بیش از ۷۸۰ هزار نسخه فروخت.

کتاب جدید «خیلی زیاد و همیشه ناکافی» به جمع کتاب های نوشته شده درباره ترامپ پیوست که در جمع آثار پرفروش قرار میگیرند و نشان از علاقه افکار عمومی به پی بردن به اطلاعات سری درون دولت و خانواده ترامپ است.

کتاب «ترس» نوشته «باب وودوارد» روزنامه نگار سرشناس آمریکایی نیز در روز نخست انتشار رسمی بیش از ۹۰۰ هزار نسخه فروخت. کتاب خاطرات نوشته «جیمز کومی» رئیس سابق سازمان جاسوسی اطلاعات و امنیت آمریکا (FBI) نیز طی هفته نخست عرضه در کتابفروشی ها بیش از ۶۰۰ نسخه فروخت.

کتاب موفق «آتش و خشم» نوشته «مایکل وولف» نیز در طول یک ماه نخست انتشار بالغ بر ۱.۷ میلیون نسخه اش رو فروخت.

دولت ترامپ و طرفدارانش در برخی مقاطع تلاش کردند تا مقابل انتشار این کتاب های افشاگرانه را بگیرند اما این تلاش ها نتیجه معکوس داد و در واقع تبلیغی برای فروش بهتر این کتاب ها شد.

پس از رد شدن شکایت اولیه خانواده ترامپ برای جلوگیری از انتشار کتاب «خیلی زیاد و همیشه ناکافی» نوشته «مری ترامپ»،  «رابرت ترامپ» برادر رئیس‌جمهور آمریکا نیز شکایتی جداگانه در خصوص انتشار این کتاب افشاگرانه تنظیم کرد تا جلوی انتشار این کتاب را بگیرد اما در نهایت یک قاضی در نیویورک مجوز انتشار آن را صادر کرد.

این کتاب که زیر عنوان اصلی آن نوشته «چگونه خانواده من خطرناک‌ترین مرد جهان را ساخت» شامل اطلاعات رسواکننده‌ای درباره خانواده ترامپ، شخصیت دونالد ترامپ و چگونگی تبدیل شدن او به فردی است که امروز سلامت، امنیت اقتصادی و اجتماعی دنیا را تهدید می‌کند.

«مری ترامپ» که ۵۵ سال سن دارد فرزند «فرد ترامپ» برادر بزرگ دونالد ترامپ است. «فرد ترامپ» در سال ۱۹۸۱ و در سن ۴۲ سالگی درگذشت.

کتاب افشاگرانه نوشته برادرزاده رئیس جمهور کنونی آمریکا در روز نخست انتشار به فروش چشمگیر ۹۵۰ هزار نسخه دست یافت.