کتابخوانی زیر سایه کرونا

اکنون که زمان برگزاری سی و سومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به تعویق افتاده است و امکان حضور در کتابفروشی ها نیست با مراجعه به نشانی اینترنتی انتشارات سیب سرخ(nashresibesorkh.ir) کتاب های مورد علاقه خود را سفارش دهید.

به گزارش تیتر هنر، با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در جلسه شورای سیاست گذاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، این دوره از نمایشگاه به دلیل حفظ سلامتی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

ما در انتشارات سیب سرخ در تدارک و تکاپوی جدی برای آماده سازی کتاب و میزبانی از شما علاقمندان به کتاب و کتابخوان ها در سی و سومین دوره نمایشگاه بین اللملی کتاب تهران بودیم که با خبر تعویق زمان برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی کشور از سوی شورای سیاستگذاری آن روبه رو شدیم.

در شرایطی که برای حفظ سلامتی خودتان و اطرافیانتان در خانه مانده اید از این فرصت برای مطالعه کتاب هایی که تاکنون شرایط خواندن آنها به هر دلیلی برایتان ممکن نشده بود استفاده کنید.

می‌توانید در روزهای پایانی سال که برای حفظ سلامتی خودتان در خانه مانده اید یک کتاب در دست بگیرید و با خیال آسوده آن را ورق بزنید و بخوانید و حتی آن را به دوستان خودتان معرفی کنید تا با هم در لذت کتاب خوانی سهیم شوید و اوقات فراغت خودتان را با یارمهربان به کام خود شیرین کنید.

حتی بنا بر شرایط کنونی نوروز امسال که برنامه‌ای برای سفر نخواهیم داشت فرصت مناسبی برای مطالعه برایمان فراهم شده است و از آنجایی که امکان دید و بازدیدهای نوروزی به حداقل می رسد می توانید کتاب بخرید و به نزدیکانتان هدیه دهید.

اکنون که امکان مراجعه حضوری به کتابفروشی ها برای علاقمندان به کتاب و کتابخوانی فراهم نیست می توانید با مراجعه به سایت انتشارات سیب سرخ به نشانی nashresibesorkh.ir کتاب یا کتاب های مورد علاقه خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و اوقات خوشی برای خودتان در این تعطیلات رغم بزنند.

کتاب های “جنون دارد این دوچرخه”مولف ایرج ضیایی، “یاب و از هم پاشیدگی معنا در شازده احتجاب و آینه های دردار هوشنگ گلشیری”مولف روح اله رویین، “باغچه دلتنگی” مولف پیام گنجگلی، ” راهنمای حرفه ی کارآگاهی” مولف جدیدیه بری و مترجم شهریار وقفی پور، “با مشتی ماه در فک پنجره” مولف زلما بهادر ، “انجیل به روایت عیسی”مولف حجت بداغی، “پوچی همراه من است لئوناردو کوهن”مترجمان و گردآورندگان
فرزام کریمی و سوریا جمالی، “قاب قدیم اشیا”مولف حسین بازیاری، “پرسه در منظومه های هبوط” مولف جمشید قنبری، “با ٣٩٠ تا درخت کریسمس می خواهی چه کنی”ترجمه نیما ملک محمدی، “راس قرار همیشه” مولف حمدالله لطفی، “رساله ماشین مجرد” مولف رضا خان بهادر و… از جدیدترین آثار منتشر شده از سوی انتشارات سیب سرخ است.