پژمان جمشیدی بازیگر فعال سینمای ایران/ بازیگری که در همه فصل‌های امسال فیلم دارد

انتخاب هفته اول مهرماه برای آغاز اکران این فیلم نشان می‌دهد که سازندگان «هتل» ترجیح می‌دهند، زمانی فیلمشان روی پرده بیاید که اکران «فسیل» به پایان رسیده باشد یا دست‌کم تعداد سالن‌های کمتری در اختیار کمدی رکوردشکن امسال باشد. فیلم سینمایی «هتل» به‌کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته با دریافت پروانه نمایش از ۷مهرماه، اکران خود را توسط پخش شایسته‌فیلم در سینماها آغاز خواهد کرد.

این کمدی که قصه یک هتل پرماجرا را پس از ورود ٢مرد و ۴زن روایت می‌کند، در ادامه کمدی‌های پرفروش مسعود اطیابی بعد از فیلم‌های «تگزاس»، «دینامیت»، «انفرادی» و «بخارست» به سرگروهی سینما هویزه مشهد در سینماهای سراسر کشور اکران خواهد شد.

پژمان جمشیدی و محسن کیایی زوج اصلی این فیلم را تشکیل می‌دهند و ریما رامین‌فر، صدف اسپهبدی، مه‌لقا باقری، غلامرضا نیکخواه، مریم وحیدزاده، فرزانه قاسم‌زاده، جواد پولاد و سام نوری نیز در آن نقش‌آفرینی می‌کنند.

پژمان جمشیدی این روزها کمدی «شهرهرت» را روی پرده دارد که پس از «فسیل» دومین فیلم پرفروش امسال است. سابقه مسعود اطیابی هم که فیلم‌هایش در این سال‌ها اغلب پرفروش و پرتماشاگر بوده‌اند نشان می‌دهد که سازندگان «هتل» و سینماداران روی موفقیت این کمدی در گیشه حساب باز کرده‌اند.

فقط کمدی می‌فروشد؟

پیش از این اکران «ویلای ساحلی» در مهرماه قطعی شده بود. در این فیلم کمدی که توسط کیانوش عیاری کارگردانی شده رضا عطاران و پژمان جمشیدی نقش‌های اصلی را بازی کرده‌اند. با توجه به اینکه نیمه اول سال۱۴۰۲ کاملا تحت‌تأثیر کمدی پرفروش فسیل قرار داشت، برای نیمه دوم سال هم قرار است فیلم‌های کمدی رونق‌بخش گیشه باشند.

روایت کارگردان: منتظر طنز متفاوتی باشید
من جزو گروهی هستم که معتقدم باید به سهم خودم کاری انجام دهم تا حال مردم بهتر شود و باید به سمت کاری رفت که آرامش بیشتری به مردم بدهد. در میان فیلم‌های کمدی نیز، مردم فقط فیلم‌هایی را که حال‌شان را خوب کند، انتخاب می‌کنند نه آثاری که به سمت ابتذال می‌رود یا بدآموزی دارد.واقعیت این است که در حال حاضر بیش از هر چیز باید به جامعه نگاه کرد تا ببینیم نیاز مردم چیست. به نظرم در این قسمت کار بیشتری از عهده من برمی‌آید. در «هتل»، فضای طنز متفاوتی را نسبت به دیگر فیلم‌هایم خواهید دید که فکر می‌کنم نظر مردم را جلب خواهد کرد.