پخش «چاردیواری» از آی‌ فیلم
پخش «چاردیواری» از آی‌ فیلم
با پایان‌یافتن پخش سریال «دردسرهای عظیم2»، شبکه آی فیلم بازپخش سریال «چاردیواری» را آغاز می‌کند.

با پایان‌یافتن پخش سریال «دردسرهای عظیم۲»، شبکه آی فیلم بازپخش سریال «چاردیواری» را آغاز می‌کند.

به گزارش تیتر هنر، «چاردیواری» از مجموعه‌های طنز ساخته سیروس مقدم است که سال ۸۹ از شبکه یک سیما به روی آنتن رفت و آی‌فیلم پخش آن را برای روزهای پیش از فرارسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان، حضرت امام‌حسین(ع) برنامه‌ریزی کرده است.
بر این اساس، «چاردیواری» از هفتم مرداد در ۱۰ قسمت به روی آنتن خواهد رفت.
این سریال یکی از خاطره انگیزترین سریال‌ها و پربیننده‌ترین مجموعه‌های دهه ۸۰ است که در نوروز سال ۸۹ پخش و در انتخاب کاربران سایت شبکه‌های صدا و سیما، با رأی مردم به عنوان بهترین سریال نوروزی آن سال انتخاب شد.
شخصیت‌های به یادماندنی امیر جعفری در نقش «نادر» و سعید آقاخانی در نقش «خیری» از شخصیت‌های ماندگار طنز تلویزیون هستند که با پخش «چاردیواری» در یاد علاقه‌مندان آثار سیروس مقدم مانده‌اند.
مریم که برای سفر به خارج از کشور، با ممانعت‌های پدرش روبه‌رو است به نادر پیشنهاد می‌کند تا با هم به طور صوری ازدواج نمایند. نادر که در یک آشپزخانه تهیه غذا مشغول به کار است بدون اطلاع از خانواده‌اش با پیشنهاد او موافقت کرده و به کمک دوست صمیمی‌اش خیری، تلاش می‌کند تا حقیقت را پنهان نگه‌دارد. او خانه‌ای کوچک را به عنوان فردی متأهل اجاره کرده، بی‌خبر از آن که…
در این سریال، امیر جعفری، سعید آقاخانی، بهنوش طباطبایی، مریم امیرجلالی، مهران رجبی و… بازی کرده‌اند.
«چاردیواری» به تهیه‌کنندگی الهام غفوری و نویسندگی محسن تنابنده و سعید آقاخانی، از ۷ مرداد، هر روز عصر ساعت ۱۸ از آنتن شبکه‌ آی‌فیلم به نمایش در‌می‌آید و در ساعات ۲بامداد و ۱۰صبح روز بعد تکرار می‌شود.