پخش سریال‌های «دوپینگ» و «غیرعلنی» از آی‌فیلم
پخش سریال‌های «دوپینگ» و «غیرعلنی» از آی‌فیلم
پخش سریال طنز «دوپینگ» به کارگردانی رضا مقصودی از سه‌شنبه ۱۸ خرداد در آی‌فیلم آغاز می‌شود.

پخش سریال طنز «دوپینگ» به کارگردانی رضا مقصودی از سه‌شنبه ۱۸ خرداد در آی‌فیلم آغاز می‌شود.

به گزارش تیتر هنر، سریال «دوپینگ» به کارگردانی رضا مقصودی و تهیه‌کنندگی امیر پروین حسینی و بازی متفاوت هادی حجازی‌فر که نوروز سال گذشته روی آنتن شبکه سه رفت، برای پخش در آی‌فیلم آماده شده است.

این سریال با قصه‌ای تخیلی و فانتزی درباره دو نوزاد است که زمان تولد هم‌زمان به دنیا می‌آیند و با چالش‌هایی روبه‌رو می‌شوند که حتی آینده آنها را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد.

شبنم مقدمی، هادی حجازی‌فر، محمد بحرانی، نیما شعبان‌نژاد و الناز حبیبی بازیگران اصلی این سریال هستند که در زمان پخش، توجه تماشاگران تلویزیون را به این سریال جلب کردند.

سریال «دوپینگ» از سه‌شنبه ۱۸ خرداد، ساعت ۲۱:۰۰ روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود و در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد بازپخش می‌شود.

پخش سریال «غیرعلنی»

همچنین سریال «غیرعلنی» که در سال ۱۳۹۴ با موضوع شرکت در انتخابات در قالب یک داستان اجتماعی با پیرنگ طنز تولید شده است، در جدول پخش کانال فارسی این شبکه قرار گرفته است.

داستان این سریال، به‌قلم مهدی حمزه و حسین تراب‌نژاد، مربوط به رقابت انتخاباتی سه جوان است که یکی از آن‌ها عشق به یک دختر را در دل دارد و پیروزی خود را در انتخابات به منزله اثبات خود به خانواده دختر می‌داند.

مینی‌سریال غیرعلنی در ۱۰ قسمت ۴۵دقیقه‌ای به‌تهیه‌کنندگی رضا جودی تولید شده است.

در این اثر برزو ارجمند، متین ستوده، بهاره رهنما، علی دهکردی، علیرضا جلالی تبار، شهرام عبدلی، محمد عمرانی، محمد فیلی، مهران رجبی، شهین تسلیمی و سیروس عبدلی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این اثر را می‌توانید هر روز ساعت ۱۶:۰۰ تماشا کنید. تکرار آن نیز در ساعت‌های ۲۴:۰۰ و‌ ۰۸:۰۰ روز بعد خواهد بود.