نمایش «تا اون» در تالار سایه

اجرای نمایش «تا اون» به نویسندگی و کارگردانی هادی حوری از روزهای پایانی مرداد ماه سال جاری در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر آغاز می شود.

به گزارش تیتر هنر، «تا اون» عنوان جدید ترین نمایش تئاتر شهر است که از روز جمعه بیست و هشتم مرداد ماه توسط گروه نمایش «آدمک» به نویسندگی و کارگردانی هادی حوری در تالار سایه این مجموعه پیش روی مخاطبان قرار خواهد گرفت.

در این اثر نمایشی (به ترتیب حروف الفبا) دانیال  ابراهیمی، شیما پروهان، شیوا ترابی،علی رجایی، بهروز سروعلیشاهی، شاهین علایی نژاد، محمد مهدی  کیان، عیسی محمدی، علیرضا موسوی، آیلار نوشهری، نساء یوسفی و مجید صدخسروی، نگار شهبازی، هلیا حمیدی و محدثه امیریان در نقش «موش های مراقب» به عنوان بازیگر حضور دارند.

هلیا میرهادی طراح صحنه و لباس، مهلا قدوسی دستیار کارگردان، مجید صدخسروی مدیر صحنه، پریسا کامیاب عکس و فیلم، فرشید درخشان تیزر و گرافیک دیگر عوامل نمایش را تشکیل می دهند.

در خلاصه داستان تئاتر «تا اون» نیز آمده است: بچه موشی در پی  غذا از  کتابخانه ای  سردرآورده است. خوردن کتاب ها باعث  آگاهی  او از  موضوعاتی  شده  که خودش  نیز  از  آنها سر درنمی  آورد. این موضوع باعث  ایجاد ناآرامی  در  زندگی  دیگر موشها شده است که باید راهی  برای  مقابله با آن پیدا کنند.

هادی حوری نیز درباره این نمایش نوشته است : آگاهی هراس به همراه دارد، اما آنجا که آگاهی نوعی بیماری محسوب می شود ، هراسیدن پایانِ زیستن است.

نمایش «تا اون» به نویسندگی و کارگردانی هادی حوری از روز جمعه بیست و هشتم مرداد ماه ساعت 20 با مدت زمان 80 دقیقه و قیمت بلیت 80 هزار تومان در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود و تماشاگران می توانند با مراجعه به سامانه «تیوال» بلیت این اثر نمایشی را تهیه کنند.