قتل دختر 11 ساله برای انتقام از همسر سابق

مرد جوان که پس از طلاق همسرش پی برد قادر نیست حق حضانت دختر 11 ساله‌اش را بگیرد، دست به جنایتی هولناک زد و دختر نوجوانش را به قتل رساند تا از این زن انتقام بگیرد.

به گزارش ایران، به دنبال این حادثه هولناک که در شهرستان ریگان در استان کرمان رخ داد، مأموران پلیس مرد جنایتکار را دستگیر کردند.

وی در بازجویی‌ گفت: مدتی قبل به خاطر اختلافاتی که با همسرم داشتم از او جدا شدم. با این حال دادگاه با توجه به درخواست همسرم، حضانت دخترم را به او سپرد و من فقط اجازه داشتم گاهی به دیدن فرزندم بروم. با این حال خیلی تلاش کردم که حضانت دخترم را بگیرم و او را نزد خودم نگه دارم ولی مادرش مانع بود و اجازه نمی‌داد. همین موضوع باعث شد که از این زن کینه به دل بگیرم و در نهایت نقشه کشیدم که با قتل دخترم از او انتقام بگیرم.

عامل جنایت گفت: روز حادثه به بهانه دیدن دخترم به خانه همسر سابقم رفتم و دخترم را با خودم به خانه آوردم. ابتدا به او قرص خواب‌آور خوراندم. وقتی به خواب رفت با چاقو بچه‌ام را به قتل رساندم. پس از آن هم تصمیم گرفتم خودم را تسلیم پلیس کنم. با اعتراف‌های این مرد و به دنبال پیدا شدن جسد دختر بچه در خانه، پرونده جنایت هولناک به دادسرای جنایی فرستاده شد و بازپرس دستور بازداشت قاتل را صادر کرد.