فال روز شنبه 30 شهریور 98

فال روزانه در روز 30 شهریور 1398 برای متولدین فروردین ماه

به جای هدر دادن انرژی تان برای توضیحات کارهایتان به اطرافیان، کاری که درست و لازم و به صلاح است را انتخاب کنید و انجام دهید .

به جای تغییر دادن احساساتتان، فقط روش بیانتان را بهتر کنید تا از بروز سو تفاهمات احتمالی پیشگیری کرده باشید .

ممکن است این روز ها از همسر خود چیزی بخواهید و او قادر به رفع و برطرف کردنش نباشد و باعث ناامیدی و دلسرد شدن شما شود، بهتر است که کمی بیشتر به او فرصت دهید .

اگر مجرد هستید امروز احتمال پیدا کردن نیمه گمشده تان بسیار زیاد است اما قبل از اتخاذ هرگونه تصمیمی با بزرگ ترها و افراد با تجربه مشورت کنید .

از دامن زدن به شایعات خود داری کنید و سعی کنید راز دار خوبی باشید .

سعی کنید امروز را در کنار کسانی بگذرانید که دوستشان دارید و از بودن در کنار آن ها لذت می برید .  زمان مناسبی برای درخواست افزایش حقوق است پس حتماً این کار را انجام دهید که مثمر ثمر خواهد بود .

فال روزانه در روز 30 شهریور 1398 برای متولدین اردیبهشت ماه

بهتر است انرژی مثبت خود را بیشتر کنید و اجازه دهید تا به مرور زمان به این کار علاقه مند شوید زیرا سود خوبی خواهد داشت و آینده خوبی از طریق آن در انتظارتان خواهد بود .

اگر قصد رفتن به سفر را دارید،  در رانندگی کردن و اقدامات ایمنی تمام احتیاط لازم را انجام دهید تا از هرگونه خطر جلوگیری کرده باشید.

این روزها بیشتر از پیش مراقب سلامتی تان باشید و تا حد ممکن استراحت کنید .

به بزرگ ترها سر بزنید و از آن ها دلجویی کنید و دعای خیرشان را بدرقه راهتان قرار دهید  .

ممکن است با همسر خود دچار سوءتفاهم شوید و بحث جدی را بین شما ایجاد کند بهتر است که درک متقابل داشته باشید و شما کوتاه بیایید .

قضاوت کردن درمورد دیگران را کنار بگذارید و منفی نگری را از زندگی خود دور کنید تا زندگی بهتر و شیرین تری داشته باشید .

– فال روزانه در روز 30 شهریور 1398 برای متولدین خرداد ماه

استفاده را داشته باشید  .

ممکن است تغییرات اساسی در زندگی تان ایجاد شود که باید از آن ها استفاده کنید و آن را به فال نیک بگیرید.

با یاد گرفتن هنرهای جدید اعتماد به نفس تان را افزایش دهید و کاهش وزن نیز در این زمینه بسیار کاربردی خواهد بود .

ایده های خود درباره یک کسب و کار جدید را با بزرگتر های تان در میان بگذارید و از آن ها نیز صلاح مشورت بخواهید .

روابط تان را با دوستانتان بیشتر کنید و معاشرت با دوستان قدیمی را نیز از سر بگیرید زیرا مانند آن ها دیگر برایتان تکرار نخواهد شد .

استرس و اضطراب های زندگی خود را کنترل کنید که در غیر این صورت ممکن است در اثر آن دچار مشکل شوید

– فال روزانه در روز 30 شهریور 1398 برای متولدین تیر ماه

کمک خواستن از اطرافیان تان را فراموش نکنید و بدانید که روزی هم شاید آن ها به شما نیاز خواهند داشت پس رو دربایستی را کنار بگذارید و یک تنه به جنگ مشکلات نروید.

شکرگزاری و قدردانی از خداوند را فراموش نکنید و لیستی از تمام چیزهایی که دارید تهیه کنید و بابت آن ها شکرگزار باشید که این این کار برکت زندگاتون را نیز چندین برابر خواهد کرد .

برای تمدد اعصاب، یوگا و مدیتیشن را فراموش نکنید و قدرت رفتن به طبیعت را نیز دست کم نگیرید . رفت و آمد با زوج های دیگر را در برنامه تان قرار دهید تا زندگی زناشویی شما نیز لذت بخش تر شود .

به استعداد هایتان ایمان داشته باشید و بدانید که با کمک آن ها می توانید بهترین سرنوشت و آینده را برای خود و فرزندانتان رقم بزنید.

این روزها بیش از همیشه دنبال موفقیت هستید که با برنامه ریزی کردن و اولویت بندی و نوشتن لیست اهداف تان این اتفاق امکان پذیر خواهد بود .

– فال روزانه در روز 30 شهریور 1398 برای متولدین مرداد ماه

امروز زمان عالی و بی نظیری برای بودن در کنار افرادی است که از بودن در کنار آن ها لذت می برید،  این اتفاق میمون را نادیده نگیرید .

اگر قصد کاهش وزن دارید،  امروز همان شنبه ای است که مدت ها دنبالش بوده اید، پس شروع کنید .

زمینه مادی زندگی شما خوب به نظر می رسد اما سعی کنید تا با انتخاب خوب بهترین ها را برای خود رقم بزنید و بی گدار به آب نزنید و اگر از شغل کنونی خود راضی نیستید و احساس موفقیت ندارید، با مشورت می توانید راه های دیگری را نیز امتحان کنید زیرا گاهی اوقات ماندن در جای اشتباه عواقب غیر قابل جبرانی را در پیش خواهد داشت .

بهتر است زندگی را ساده تر بگیرید و از هر چیزی نرنجید و احساس ناراحتی یا دلسردی نداشته باشید که در این صورت زندگی را به کام خود تلخ می کنید .

بیشتر با افراد مثبت وقت بگذرانید و جملات مثبت زیادی را بگویید و بشنوید و قشنگی های زندگی ر ببینید و لذت ببرید .

– فال روزانه در روز 30 شهریور 1398 برای متولدین شهریور ماه

سعی کنید به استراحت کردن و اوقات فراغت خود توجه کنید که باعث ریکاوری و تمدد اعصاب شما خواهد شد و می توانید راحت تر تمرکز داشته باشید و با شتاب بیشتری و مجدد به سمت موفقیت بروید .

با افراد پر تجربه و کتاب خوان وقت بیشتری بگذارید و از اطلاعات آن ها نهایت استفاده را بکنید و آن ها را در زندگی خود به کار گیرید.

محبت بیش از اندازه شما نسبت به فرزندانتان باعث تحریک حس حسادت همسرتان خواهد شد و رابطه شما را روز به روز دور تر خواهد کرد ، حتما تعادل بین این دو برقرار کنید و هر دو را در کنار هم داشته باشید و  در کل  مسائل و زمینه عشقی شما خیلی خوب پیش می رود .

اگر مجرد هستید ممکن است که شکستی باعث ناامیدی و سرخوردگی شما شود، اما بدانید که هر گونه شکست تجربه ای برای سریعتر رسیدن به موفقیت خواهد بودو

هیچ وقت در زندگی سعی نکنید که شبیه کس دیگری باشید فقط از رفتارهای خوب دیگران الگو برداری کنیم و رفتارهای بد آن ها را نیز در پیش نگیرید .

– فال روزانه در روز 30 شهریور 1398 برای متولدین مهر ماه

این روزها موقعیت اجتماعی شما بسیار عالی خواهد بود .

سعی کنید روابط تان را با دوستان قدیمی نیز بیشتر کنید زیرا این معاشرت ها باعث بهبود روحیه شما و حال خوب تان خواهد شد .

برای وقت گذاشتن برای خود و رسیدن به علاقه های تان شک نکنید زیرا چند صباح دیگر از انجام ندادن آن پشیمان خواهید شد که دیگر سودی نخواهد داشت .

جاه طلبی های بیش از اندازه شما باعث ایجاد کدورت بین اطرافیان تان می شود، سعی کنید که به ایده های آن ها نیز احترام بگذارید و سعی بر تحمیل نظرهای خود به آن ها نداشته باشید .

به زودی بیماری که چندین ماه گریبان گیر شما بوده است رفع خواهد شد و به سلامت کامل خواهید رسید .

قبل از تمام کردن کار های قدیمی پذیرای مسئولیت های جدید نباشید که از پس آن بر نخواهید آمد .

بیشتر به بزرگ ترهایتان احترام بگذارید و قدرشان را بیش از پیش بدانید .

– فال روزانه در روز 30 شهریور 1398 برای متولدین آبان ماه

برای رسیدن به اهداف و موفقیت ها باید قدم های بیشتری بردارید و در این بین توکل کردن به خداوند را فراموش نکنید .

اگر به دنبال سرگرمی هستید و ماجراجویی را دوست دارید،  اکنون زمان اقدام کردن و رسیدن به خواسته های تان است .

شما فرد احساسی هستید، مراقب باشید که اجازه ورود نگرانی های عاطفی و خانوادگی را به شغل خود ندهید که این گون نه آرامش را در خانه تان خواهید داشت و نه در محل کار و هر دورا تا حدی از دست خواهید داد . اما در این بین به اولویت دادن به زندگی خانوادگی خود فکر کنید و تحت هیچ شرایطی آن را عوض نکنید .

از آن جایی که فردی بسیار مستبد و سازش ناپذیر هستید ممکن است تعارض ها و برخی بحث ها در میان دایره خانوادگی تان به وجود آید بهترین کار کوتاه آمدن شما و ادامه ندادن به چنین بحث هایی است . ممکن است این روزها کمی انرژی تان کم شود خوردن ویتامین ها به خصوص منیزیم را فراموش نکنید و تا حد ممکن در خانه بمانید و استراحت کنید تا خستگی تان کاملاً در برود و با انرژی چندین برابر به محل کار خود باز گردید .

– فال روزانه در روز 30 شهریور 1398 برای متولدین آذر ماه

 این روزها برای جلوگیری از بحران های مالی بهتر است که سرمایه گذاری کنید و از خرج کردن های اضافه دست بردارید.

فعالیت های فیزیکی و ورزش را از سر بگیرید و بیشتر به فکر سلامتی تان باشید .

اگر به تازگی با همسر خود دچار مشکل شده اید پا پیش بگذارد اید و شما شخصی باشید که برای بازگشت آرامش به زندگی تان تلاش کنید  .

معمولاً در خانواده نیز برای بهبود روابط از شما استفاده می کنند اما هرگاه سر دوراهی اشخاص گیر کردید خودتان را کنار بکشید و اجازه دهید که خود به تنهایی تصمیم بگیرند و دخالت نکنید .

کمی از مشغله های زندگی خود کاهش دهید و بیشتر وقت خود را با فرزندان و خانواده تان بگذارید زیرا آنها به شدت به شما نیاز خواهند داشت .

با افرادی که قدر شما را بیشتر می دانند معاشرت بیشتری داشته باشید زیرا در کنار آن ها حالتان خوب است .

شما فرد عصبی هستید اما خیلی زود هم از کرده خود پشیمان می شوید پس بهتر است قبل از هر گونه سخن و عکس العملی کاملاً فکر کنید تا بعدا باعث کدورت اطرافینتان نشوید .

– فال روزانه در روز 30 شهریور 1398 برای متولدین دی ماه

زندگی حرف ه ای و شغلی شما در حال تغییر است و شما نیز خود و افکارتان را تغییر دهید تا بهترین راندمان را از آن داشته باشید و نهایت استفاده را بکنید .

برای بهتر شدن حالت روحیتان منتظر معجزه و یا کمک دیگران نباشید و بدانید تنها خودتان هستید که می توانید زندگیتان را به بهترین نحو رقم بزنید و حالتان را خوب کنید .

همیشه برخی از سخت بودن ها و نپذیرفتن ایده های جدید مانع رسیدن شما به اهدافتان شده است این بار چنین عملکردی نداشته باشید و پذیرای پیشنهادات جدید باشید.

تنش ها و استرس ها و فشارهایی که اخیراً کار شما را پیچیده کرده اند، به سرعت از بین می رود و فقط کافی است که کمی صبوری کنید و شکیبا باشید .

باید این روز ها برای جمع کردن پول تلاش بیشتری کنید و بدانید که برخی از سهل انگاری ها ممکن است وضعیت مالی شما را دچار مشکل کند و همچنین از پذیرفتن پروژه های سنگین و بدون فکر پرهیز کنید که ممکن است شما را خسته کند و سرانجام خوبی نداشته باشد .

– فال روزانه در روز 30 شهریور 1398 برای متولدین بهمن ماه

این روزها از کار کردن زیاد و فشار کاری نیاز به سفر هرچند کوتاه مدت دارید که بتوانید قوای خود را به دست آورید و با انرژی بیشتری به محل کارتان باز گردید .

عادت های بد خود را از بین ببرید و هر روز یک عادت جدید به زندگی خود اضافه کنید بعد از مدتی همیشگی خواهد شد .

برای فرزندانتان وقت بیشتری بگذارید و نسبت به آن ها درک متقابل داشته باشید و به جای نصیحت کردن دائم آن ها ، رفاقت کنید تا پدر و مادر خوبی برای شان باشید .

ممکن است این روزها از سردرد رنج ببرید که احتمالا دلیل آن عصبی باشد و همه اینها به فشار کاری شما بستگی دارد، پس نگران نباشید که به زودی با تمدد اعصاب همه چیز حل خواهد شد .

با قدرت هر گونه مانعی را از سر راه خود بردارید و با شتاب هر چه تمام تر به سمت موفقیت هایتان بروید و در این بین توکل کردن به خداوند را فراموش نکنید که بهترین راه حل برای تمام مشکلات خواهد بود .

– فال روزانه در روز 30 شهریور 1398 برای متولدین اسفند ماه

اجازه ندهید که دیگران در کارهایتان دخالت کنند .

انرژی بیش از اندازه و فوق العاده شما به یک مدیریت دقیق نیاز دارد تا بتوانید در راههای درست استفاده کنید و بهترین نتایج را از آنها داشته باشید .

در مورد علایق و رویاهای خود با دیگران صحبت کنید و برای رسیدن به آنها تلاش کنید و هیچگاه از رسیدن به آن ها ناامید و دلسرد نشوید.

اگر مجرد هستید احتمال اینکه امروز هم نیمه گمشده را پیدا کنید بسیار زیاد است .

این روزها سعی کنید نسبت به قبل بیشتر بخشنده و مهربان باشید و اطرافیانتان را بهتر ببینید و محبت کردن به آن ها را فراموش نکنید زیرا مدتی است که به شدت غرق در کار خود شده اید و از اطرافیان خود غافل بوده اید ، پس دلشان را به دست آورید.

شما در برنامه ریزی عالی هستید ولی همیشه در مرحله اجرا جا میزنید اما این بار متفاوت باشید و با یک برنامه ریزی خوب و عملکرد فوق العاده به سوی اهداف تان پیش بروید .