فال روز سه شنبه 25 شهریور 99

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روزانه متولدین فروردین ماه

 

اکنون صورت فلکی سرطان به چهارمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی امنیت وارد شده، از طرف دیگر مریخ نهمین خانه یعنی خانه ی ماجراجویی ها را به جنب و جوش درآورده است. اما اگر امروز نتوانید فرصتی برای بیرون رفتن از منزل پیدا کنید ممکن است خیلی ناراحت شوید، زیرا به هیجانات دلخواه تان نخواهید رسید. بسیار تمایل دارید کاری انجام دهید که شما را به ناشناخته ها نزدیک کند. این اشتیاق شما ستودنی است، اما به شما توصیه می شود قبل از این که خودتان را برای هر نوع ماجراجویی ای آماده کنید، بهتر است نقشه ای در ذهن تان داشته باشید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

 

ممکن است در یک لحظه آن قدر سرتان شلوغ شود که حتی نتوانید نفس بکشید. به خاطر انجام وظایفی که امروز به عهده ی شماست کمی احساس نگرانی می کنید. اگر بتوانید یک برنامه ی کاربردی تنظیم کنید و طبق آن پیش بروید، آن وقت انجام وظایف تان به راحتی ممکن می شود. ممکن است در ارتباط با یک موقعیت به تردید بیفتید که چه کار باید انجام دهید، اما به شما توصیه می شود که به ندای درون تان اطمینان کنید و بگذارید که عقل سلیم در این مسیر راهنمای شما باشد.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روزانه متولدین خرداد ماه

 

این روزها به فکر یک تغییر اساسی در شیوه ی زندگی تان هستید. صورت فلکی سرطان یک استعداد غیر طبیعی برای شما به ارمغان آورده که می توانید به واسطه ی آن حتی دوردست ها را ببینید. اما همین یک نظر دیدن آینده به دردتان نمی خورد، از شما انتظار می رود که مستقیماً وارد عمل شوید. یادتان باشد که دیگر لزومی ندارد از نو همه چیز را تحلیل کنید، مقاصدتان را اعلام کنید و بعد آستین ها را بالا بزنید و دست به کار شوید.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روزانه متولدین تیر ماه

 

اصلاً فکرش را هم نکنید که امروز کس دیگری را در انجام کارها با خودتان همراه سازید. با این که به شدت دل تان می خواهد دیگران را هم در کارتان شریک کنید، به شما توصیه می شود که به تنهایی این کار را انجام دهید. شاید انجام تک نفره ی کارها چندان برای تان خوشایند نباشد، اما بهتر از این است که با یک فردی که به درد این کار نمی خورد همراه شوید. ابتدا باید زمینه را مهیا کنید و کمی دیرتر که به منابع کافی دست پیدا کردید به سراغ کسی بروید که بتواند به طرز مناسبی از اقدامات شما حمایت کند.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روزانه متولدین مرداد ماه

 

امروز احساس می کنید که باید کمی کناره بگیرید و به رویاهای تان فکر کنید. یادتان باشد حتی اگر وظایفی دارید که باید انجام شان دهید، باز هم این نیاز خود را به عقب نشینی از کارها عملی کنید. خیلی وقت ها هوشمندانه ترین راهکار این است که رویاهای تان را کنار بگذارید، اما پرداختن آن ها امروز نتیجه ی مثبت خواهد داشت. حتی اگر تمایل دارید مدام به آینده نگاه کنید، باید به طریقی توجه تان را روی همین لحظه ای که در آن هستید قرار دهید. برای این که قدرت بیشتری به دست آورید به شما توصیه می شود که گذشته ها را دور بریزید.

 

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روزانه متولدین شهریور ماه

 

اگر چه تمایل دارید که به دوردست ها بروید و رویاهاپردازی های این چنین کنید، به شما توصیه می شود که توجه و انرژی خود را روی وظایف تان قرار دهید. سعی کنید موضوع گفتگوهای تان را محدود کنید تا بتوانید ارتباط بهتر و سازنده تری داشته باشید و مقاصدتان را واضح تر توضیح دهید. یادتان باشد که درباره ی خیال پردازی های تان حرف نزنید، حتی اگر به نظرتان جالب و وسوسه کننده هستند. برای این که بهترین های تان را به نمایش بگذارید باید اول از همه اولویت های تان را مشخص کنید.

 

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روزانه متولدین مهر ماه

 

می خواهید به هر کسی که می شناسید به طریقی کمک رسانی کنید، اما امروز همه ی تلاش تان این است که به خودتان اهمیت دهید. شاید این موضوع برای تان خوشایند نباشد، اما گاهی هم لازم است که آدم ها خودخواه باشند و به خودشان فکر کنند تا به این ترتیب بهتر بتوانند از داشته های شان به دیگران کمک کنند. دلیلی ندارد که این همه به خودتان سخت بگیرید، به ویژه اگر تصمیم تان این است که به یک تعادل سازنده برسید. بقیه ی آدم ها خیلی بهتر از چیزی که فکرش را می کنید از پس خودشان برمی آیند.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روزانه متولدین آبان ماه

 

احساس می کنید که به دیگران نیازی ندارید، اما اگر از دیگران فاصله بگیرید ممکن است مشکلاتی برای تان درست شود. ممکن است یکی از دوستان مورد اعتماد شما فکر کند که نمی خواهید از او کمک بخواهید و همیاری او را بپذیرید. یادتان باشد که اگر دیگران حمایت تان کنند به این معنی نیست که استقلال خود را از دست می دهید. بگذارید آن ها از مرزهای دفاعی شما رد شوند و کمک تان کنند تا به این ترتیب به خوشنودی غیر منتظره ای دست پیدا کنید.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روزانه متولدین آذر ماه

 

امروز سرشار از انرژی هستید. حتی اگر راهی پیدا کنید تا از دست گذشته خلاص شوید، انرژی شما بیشتر هم می شود. مریخ تا شش هفته ی آینده در نشانه ی شما خواهد بود و انرژی های از دست رفته را به شما بازمی گرداند. حالا نوبت شماست که دست به یک کار فوق العاده بزنید، پس دیگر منتظر چه هستید، فرصت مناسب همین الآن است.

 

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روزانه متولدین دی ماه

 

امروز می توانید بین احتیاط توجیه پذیر و افکار سرکش تعادل برقرار کنید. اگر ابا مقاومت روبرو شدید، شاید نتوانید به راحتی اهداف خود را در نظر بگیرید. به شما توصیه می شود که متوقف نشوید، حتی اگر دوستان به شما گفتند که نقشه های تان غیر واقعی است باز هم به راه تان ادامه دهید. در صحنه حضور داشته باشید و افکار جدیدتان را با کسی که به او اطمینان دارید در میان بگذارید.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روزانه متولدین بهمن ماه

 

اکنون به دنبال فرصتی هستید تا به دنیای خیالات پناه ببرید، اما با این حال حواس تان هم هست که به انجام تعهدات تان پایبند باشید. همه چیز سر جای خودش است، پس لازم نیست بیش از حد وارد جزییات شوید. باید طبق زمان بندی از پیش تعیین شده جلو بروید تا اگر اتفاق غیر منتظره ای پیش آمد بتوانید با آن روبرو شوید. یادتان باشد که بهترین کار داشتن یک نقشه ی کاربردی است، البته سعی کنید در طول مسیر از خودتان انعطاف پذیری هم نشان دهید.

 

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روزانه متولدین اسفند ماه

 

امروز سرشار از خلاقیت هستید. اما ممکن است این اشتیاق شما به انجام امور دلخواه تان باعث کاهش کارآمدی شما در محل کار شود. حواس تان باشد که بیشتر از توان تان به دیگران قول ندهید، پس برای جلوگیری از مشکلات احتمالی از تعهدات تان کم کنید. باید راهی پیدا کنید تا از نظر احساسی به یک وضعیت مطمئن برسید، البته به کودک درون تان هم اجازه دهید که خودی نشان دهد.