فال روز دوشنبه 3 شهریور 99

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روزانه متولدین فروردین ماه

 

تمایل دارید که به کار جدیدی دست بزنید. اکنون صورت فلکی سنبله به ششمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی عادت ها وارد شده است، از این رو تا زمانی که اطلاعات کافی در اختیار نداشته باشید دوست ندارید که کار جدیدی را شروع کنید. اگر بیش از حد به کارهای عادی روزمره بچسبید نمی توانید در زندگی خود تغییر به وجود آورید. اگر به طریقی ایده های غیر معمولی را که در سر دارید تحت کنترل درآورید می توانید با موفقیت استارت یک کار جدید را بزنید. باید محدودیت های وضعیت فعلی را بپذیرید و با در نظر گرفتن  آن ها مشغول کار جدیدتان شوید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

 

اگر می خواهید که روابط تان در طول این هفته تقویت شود باید بیشتر از قبل به احساسات دیگران توجه کنید. شاید فکر می کنید که همه باید از قوانین اطاعت کنند به غیر از شما. صورت فلکی سنبله به پنجمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی عشق و خلاقیت وارد شده، اما ممکن است کسی به سراغ تان بیاید که همه ی برنامه های شما را به هم بریزد. اگر تصمیم بگیرید که بیشتر انرژی بگذارید مطمئن باشید که پاداش خوبی خواهید گرفت. وقتی کاری انجام می دهید که ارزشمند است بیشتر می توانید از آن لذت ببرید.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روزانه متولدین خرداد ماه

 

امروز دل تان می خواهد که همه ی برنامه های تان به طرز عالی شکوفا شود، اما اگر به هر دلیلی نتیجه ی اقدامات تان برخلاف انتظارات شما درآمد نا امید نشوید. اکنون صورت فلکی سنبله به چهارمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی امنیت وارد شده است، از این رو لازم است که یک بار دیگر همه ی جزییات را از نو بررسی کنید. اما بدانید که هر چه قدر هم خودتان را از قبل آماده کنید باز نمی توانید نتیجه ی کار را پیش بینی نمایید. بهتر است کمی از انتظارات گذشته تان کوتاه بیایید، به این ترتیب از نگرانی های شما کاسته خواهد شد و به هیجانات تان اضافه می شود. اکنون می توانید از اقدامات ناگهانی به نفع خود بهره ببرید.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روزانه متولدین تیر ماه

 

امروز نمی توانید به امور جانبی و دلخواه تان بپردازید، زیرا دیگران همه به شما چشم دوخته اند تا قول هایی را که به آن ها داده اید عملی کنید. اکنون صورت فلکی سنبله به سومین خانه در طالع شما یعنی خانه ی محیط پیرامون وارد شده ، به همین جهت ممکن است اتفاقات زندگی تان سرعت بگیرد و تعاملات تان افزایش پیدا کند. نظم و انضباط به خرج دهید تا به اهداف تان دست پیدا کنید. یادتان باشد که می توانید از پیچیدگی های این فرصت درس زندگی بگیرید.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روزانه متولدین مرداد ماه

 

احساس می کنید که با عقاید و باورهای تان در هماهنگی کامل به سر می برید، اما باورهای سفت و سخت شما ممکن است مشکل ساز شود، زیرا احتمال دارد کسی وارد ماجراهای شما شود که او هم به اندازه ی شما سرسخت است. از خود راضی نباشید، اگر دیدید که طرف مقابل ایده های خوبی داشت، این فرصت را از دست ندهید و از فکرش استفاده کنید. اکنون باید کمی با ملایمت تر رفتار کنید، یادتان باشد همان قدر که حرف می زنید به دیگران هم فرصت دهید که نظرشان را بگویند.

 

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روزانه متولدین شهریور ماه

 

بین یک دوراهی گیر افتاده اید: نمی دانید که آیا باید به مسیرتان ادامه دهید و در همین راستا پیشرفت کنید یا این که بهتر است مسیر کاملاً متفاوت دیگری را در پیش بگیرید. اکنون ماه نو اولین خانه در طالع شما یعنی خانه ی شخصیت را فعال کرده است، پس امروز ممکن است روابط شما با دیگران دچار تحول شود. شاید به ایجاد تغییرات ناگهانی فکر کنید، اما در نهایت به این نتیجه می رسید که باید با قدرت تجزیه و تحلیل پیش بروید و فرصت های جدید را یک به یک بررسی نمایید. قبل از این که تصمیم بگیرید و دست به کار شوید به شما توصیه می شود که اول از همه به فرصت های احتمالی خوب فکر کنید.

 

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روزانه متولدین مهر ماه

 

اگر امروز با خیال پردازی های تان هماهنگ شوید می توانید چیزهای زیادی به دست آورید. اکنون صورت فلکی سنبله به دوازدهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی خیال پردازی وارد شده است، پس می توانید به خلاقانه ترین فرصت های ممکن فکر کنید. در همین هنگام ونوس نیز در حال فعالیت در نشانه ی شماست، پس نمک روابط تان زیاد خواهد شد و می توانید به بعضی خواسته های تان برسید. باید برنامه ریزی کنید و با عمل کردن به آن پیش بروید. اکنون زندگی شما پر از هیجان است، پس بد نیست در میان مشغله های تان به کمی تفریح و شادی هم فکر کنید.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روزانه متولدین آبان ماه

 

شما را نباید دست کم گرفت، زیرا اگر هدفی داشته باشید از آن کوتاه نخواهید آمد. به نظر می رسد که امروز نمی خواهید در برابر خواسته های دیگران تسلیم شوید، حتی اگر فشار زیادی بر شما وارد شود باز هم تسلیم نخواهید شد. اکنون شما مسیر خودتان را انتخاب کرده اید و اگر لازم باشد تنهایی به مسیرتان ادامه خواهید داد. اما امروز ممکن است کمی دچار شک و تردید شوید، صورت فلکی سنبله به یازدهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی گروه ها وارد شده است، حالا شاید از خودتان بپرسید که آیا می توانید به تنهایی به احساس رضایت دست پیدا کنید یا این که حتماً باید با دیگران همراه شوید. اما یادتان باشد که رمز موفقیت اکنون شما در این است که از جمع فاصله بگیرید و به مسیر خودتان بروید.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روزانه متولدین آذر ماه

 

امروز کلماتی که بر زبان می آورید بسیار تأثیرگذارند، پس حواس تان باشد که چه طور از آن ها استفاده می کنید. اکنون صورت فلکی سنبله به دهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی قدرت وارد شده، پس باید به نقشی که در جامعه و محل کارتان دارید اذعان داشته باشید. باید بدانید که دیگران به گفته های شما اهمیت زیادی می دهند. شاید بهتر باشد که بیشتر احتیاط کنید، اما دل تان می خواهد که آرامش زندگی تان را فدا کنید و به ماجراجویی های زندگی تان اضافه نمایید.

 

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روزانه متولدین دی ماه

 

اکنون همه ی تلاش تان را به کار گرفته اید تا از دام مشکلات دور بمانید. موانعی در مسیر موفقیت شما قرار گرفته که برای غلبه بر آن ها ممکن است ماجراهایی در زندگی تان درست شود. اکنون صورت فلکی سنبله به نهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی ماجراجویی وارد شده، از این رو تمایل دارید که به برنامه های آن چنانی و جاهای هیجان انگیز فکر کنید. اما حواس تان باشد قبل از این که کنترل امور از دست تان خارج شود به خودتان بیایید. برای این که به مقصد مورد نظرتان برسید باید برنامه های ممکن و شدنی ترتیب دهید.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روزانه متولدین بهمن ماه

 

تمایل دارید که سرمایه گذاری کنید و چیزی بخرید، اما حواس تان باشد که در سرمایه گذاری عجله نکنید، شاید چیزی که اکنون دل تان می خواهد آن را داشته باشید مناسب اوضاع و احوال شما نباشد، مگر این که قبل از هر اقدامی به همه ی جوانب دقت کنید. اکنون ممکن است روابط تان کمی دچار پیچیدگی شود. اگر با دقت و هدفمند دست به خطر بزنید شاید در نهایت به نفع تان تمام شود.

 

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روزانه متولدین اسفند ماه

 

مدت هاست که منتظر یک فرصت مناسب هستید تا آن چه را در فکرتان می گذرد با دیگران در میان بگذارید، اما به شما توصیه می شود که دیگر بیشتر از این منتظر نمانید. به اندازه ی کافی به چیزهایی که می خواهید بگویید فکر کرده اید. صورت فلکی سنبله به هفتمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی روابط وارد شده، به همین جهت ممکن است دیگران نسبت به حرف های شما انتقادی برخورد کنند. باید خودتان را برای دریافت هر بازخوردی آماده کنید.