سانسور های بی وقفه و کلافه‌کننده والیبال

مسابقات والیبال دوباره با سانسورهای ناتمام همراه شده است. در روز دوم لیگ جهانی تیم ملی والیبال ایران مقابل بلغارستان قرار گرفت و شبکه ورزش آن را روی آنتن فرستاد. دیداری که با سانسورهای بسیار زیاد همراه بود.

به گزارش هفت هنر، پخش زنده مسابقه چهارم ایران در لیگ جهانی که با صربستان برگزار می شد در شرایطی انجام شد که تقریبا نیمی از تصاویر توسط تلویزیون به نمایش در نمی آمد.

مدل پوشش خانم های حاضردر استادیوم سبب شد که عملا دیدن تصاویر این بازی برای بینندگان مشکل شود. این در حالی است که شبکه ورزش پس از مسابقه والیبال ایران – بلغارستان اقدام به پخش زنده مسابقه والیبال صربستان – برزیل هم کرد که به دلیل تعداد بالای تماشاگران بیشتر دقایق بازی را با نشان دادن صحنه‌های آهسته و تکراری گذراند. سوال اینجاست وقتی امکان پخش درست و حسابی یک بازی وجود ندارد چه اصراری به پخش آن وجود دارد؟

پیش ازاین شبکه ورزش در مورد پخش مستقیم مسابقات با سخت گیری کمتری برخورد می کرد و تصاویر بیشتری از یک بازی به نمایش در می آمد اما بینندگان بازی ایران و بلغارستان بارها با تصاویر تکراری مواجه بودند که دیدن مسابقه والیبال را بسیار سخت می کرد. مخصوصا که این سانسورهای زیاد سبب می شد عملا بیننده نه نتیجه بازی را بداند و نه از جریان بازی خبر دار شود.