امیرحسین مقصودلو که با نام هنری تتلو فعالیت می‌کند به واسطه شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام توانسته خودش را در صدر اخبار قرار دهد.

دلیل توهین و طعنه‌های تتلو به علی کریمی و علی دایی و دیگر چهره‌های مشهور چیست؟

امیرحسین مقصودلو که با نام هنری تتلو فعالیت می‌کند به واسطه شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام توانسته خودش را در صدر اخبار قرار دهد. اتفاقی که برای بسیاری با تعجب و شگفتی همراه بوده و توجه زیاد از حد جامعه به شخصی چون تتلو را مصداق بارز پسرفت و عقبگرد عموم جامعه در مسائل فرهنگی می‌دانند.

حال باید دید آیا توجه بیش از اندازه به شخصی مثل تتلو تا چه اندازه منطقی است و توجیه عقلانی دارد؟ تتلو در طول این سالها به خوبی یاد گرفته چطور خودش را در صدر اخبار نگه دارد و کانون توجهات باشد. او به لحاظ شخصیتی و رفتاری، ویژگی‌های مثبت و قابل توجهی ندارد و خودش نیز به خوبی از این مسئله آگاه است. پس تتلو برای پوشاندن خلاهای درونی‌اش رو به حربه‌ای آورده که تا الان به خوبی برایش جواب داده است.

تتلو با آویزان شدن و آویختن به چهره‌های پرطرفدار هربار خودش را به صدر اخبار می‌آورد و به خوبی یاد گرفته چگونه از قبل شهرت چهره‌های محبوب و پرطرفدار خودی نشان دهد. او که از محبوبیت بالای علی کریمی به خوبی آگاه است، توانست با حمله و هجمه به سوی این فوتبالیست تمام نگاههای را به سوی خود جلب کند. این توجهات در حدی بود که حاشیه‌سازی‌های تتلو حتی به اخبار خبرگزاری‌های رسمی هم راه یافت تا او عملا حیطه عمل خود را از رسانه‌های زرد به سوی رسانه‌های رسمی گسترش دهد.

تتلو قطعا در مسیری که انتخاب کرده موفق شده است. او که نقشه‌هایش در کشاندن خودش در صدر اخبار جواب داده، این بار علی دایی دیگر فوتبالیست محبوب ایران را مورد حمله قرار داده تا همچنان خودش را در کانون توجهات نگه دارد. او فهمیده تا تنور داغ است باید بچسباند و هر بار سیبل حملاتش را به سوی یک چهره پرطرفدار تغییر می‌دهد. او تا زمانی که این بازی تماشاگر داشته باشد این روندش را ادامه می‌دهد.

این خواننده به لحاظ شخصیتی عمق و غنای زیادی ندارد و هر بار با حاشیه‌‌سازی‌هایی از این دست به دنبال مطرح کردن نام خودش است. یک بار با فحش و ناسزا در کنسرتش این کار را می‌کند، یک بار با شایعه زندان رفتن و بازگشتش به ایران و یک بار دیگر با حمله به چهره‌های پرطرفدار. تتلو قواعد بازی در شبکه‌های اجتماعی را یاد گرفته و می‌داند نسل جوان زبان تند و گزنده او را دوست دارند و پای حرف‌هایشان می‌نشینند. پس او هر بار بی پرواتر حرف‌هاش را می‌زند و اگر موقعیتی گیر بیاورد به چهره‌ محبوبی گیر می‌دهد.

تتلو این بازی را تا زمانی که تماشاگر دارد ادامه می‌دهد و از آن لذت می‌برد. این به تماشاگران این بازی بستگی دارد که تا چه زمانی علاقه دارند پای حرف‌ها و حاشیه‌سازی‌های این خواننده بنشینند. همه چیز به رفتار و منش نسل جوان بستگی دارد. اینکه بخواهند پیرو هنر والای هنرمندان صاحب اندیشه باشند یا دل در گرو فحش و ناسزاها و حرف‌های پوچ شخصی مثل

امیرحسین مقصودلو که با نام هنری تتلو فعالیت می‌کند به واسطه شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام توانسته خودش را در صدر اخبار قرار دهد.