حمید جبلی با «سوسمار» به تئاترشهر می‌آید

به گزارش تیتر هنر، نمایش سوسمار به نویسندگی حمید جبلی و کارگردانی رحمت امینی از ۶ شهریور در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت.

بهار مشیری، ابوذر ساعدی، فرزاد برهمن، عرفان معصومی و نوید جهانزاده بازیگرانی هستند که در این اثر نمایشی به ایفای نقش می‌پردارند.

حمید جبلی بعد از گذشت دو دهه دوری از تئاتر به‌عنوان نویسنده و مشاور هنری نمایش «سوسمار»، همراه این گروه نمایشی و کارگردان خواهد بود.

از دیگر عوامل نمایش می‌توان به محمدرضا عطایی‌فر به‌عنوان مجری طرح و سعید سیادت به‌عنوان مدیر تولید در این پروژه اشاره کرد.

نمایشنامه سوسمار تازه‌ترین اثر حمید جبلی هنوز به چاپ نرسیده است و نسبت به دیگر آثار این بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه، تجربه‌ای نو و متفاوت محسوب می‌شود.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «دقایقی مانده به تحویل سال جدید، زن و مردی که در حال آماده سازی سفره هفت سین و آغاز سال تازه هستند، تخم مرغی برای رنگ کردن تهیه می‌کنند؛ ساعاتی بعد، تخم مرغ ترک می‌خورد و …»

نمایش «سوسمار» از روز دوشنبه ۶ شهریورماه ساعت ۲۰:۱۵ و با مدت زمان ۶۰ دقیقه اجرای خود را در تالار چهارسوی مجموعه تئاترشهر آغاز خواهد کرد.