توزیع کاغذ ایرانی دیبای شوشتر آغاز شد

کاغذ ایرانی دیبای شوشتر در اختیار ناشران متقاضی قرار می‌گیرد.

به گزارش تیترهنر، براساس اطلاعات مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی صنایع خمیر و کاغذ دیبای شوشتر، این مجموعه یکی از معدود تولیدکنندگان کاغذ ۱۰۰ درصد طبیعی و قابل بازگشت به طبیعت در دنیا است که محصولاتی مانند کاغذ سفید، کاغذ کرافت، کاغذ چاپ و تحریر و خمیر کاغذ را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کند. این کارخانه محصول کاغذ خود را با استفاده از الیاف نیشکر (باگاس) و بدون نیاز به قطع درختان تولید می‌کند و از این نظر یکی از پیشگامان صنعت دوستدار محیط زیست در جهان است.

ناشران متقاضی دریافت این کاغذ می‌توانند از چهارشنبه (۲۲ شهریور ۱۴۰۲) با مراجعه به سامانه توزیع کاغذ به نشانی paperds.ir در بخش پیش ‌ثبت‌نام کاغذ ایرانی، با انتخاب گزینه دیبای شوشتر، درخواست خود را ثبت کنند.

هر بند کاغذ دیبای شوشتر ۱۰۰ در ۷۰ با گرماژ ۷۰ گرم که پیش از این قیمت آن یک میلیون و ۴۷ هزار تومان اعلام شده بود، اکنون با کاهش قیمت به ۹۹۵ هزار تومان رسیده است و هر بند کاغذ ۶۰ در ۹۰ با گرماژ ۷۰ گرم نیز که قیمت آن ۸۰۷ هزار و ۸۰۰ تومان بود اکنون با قیمت ۷۷۹ هزار تومان عرضه می‌شود.

لازم به ذکر است؛ پس از واریز وجه، زمان دقیق و نحوه تحویل کاغذ (تا حداکثر ۱۵ روز کاری پس از واریز وجه) از طریق پیامک به ناشران اطلاع‌رسانی خواهد شد.