تورج نصر از سیامک اطلسی می‌گوید
تورج نصر از سیامک اطلسی می‌گوید
تورج نصر که به گفته خودش از دوستان صمیمی مرحوم سیامک اطلسی است، که  سالیان سال با مرحوم اطلسی دوستی داشته است.

سیامک اطلسی صبح امروز بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت و تورج نصر، دوبلور پیشکسوت از سال‌ها رفاقت با او گفت.

تورج نصر که به گفته خودش از دوستان صمیمی مرحوم سیامک اطلسی است، که  سالیان سال با مرحوم اطلسی دوستی داشته است.

نصر در حالی که هنوز از خبر فوت این هنرمند شوکه بود، گفت: «نمی‌دانم واقعا چه بگویم فقط می‌دانم متاسفانه جای یکی از بهترین دوستانم خالی شد.»

این دوبلور و بازیگر در گفت و گویی درباره درگذشت سیامک اطلسی، هنرمند پیشکسوت گفت: «تا جایی که من از حالشان مطلع بودم ایشان مشکلی نداشت. اتفاقا چند روز پیش دخترشان، سحر را در استودیو کوالیما دیدم و حال پدر را پرسیدم، گفت خوب است. الان به قدری حالم بد است که نمی‌دانم چه بگویم.»

تورج نصر درباره همکاری‌اش با مرحوم اطلسی یادآور شد: «۵۰ سال است سیامک را می‌شناسم چه بگویم از این ۵۰ سال، اندازه یک دنیا با او خاطره دارم چون به غیر از همکار، ما با هم دوست بودیم حتی در مراسم ازدواجش هم حضور داشتم، متاسفانه امروز به یکباره در پیام‌ها خواندم که او فوت کرده است!»

این دوبلور باسابقه گفت: «از صبح که خبر تلخ درگذشت سیامک را شنیدم مدام به خاطرات گذشته‌ام با او برمی‌گردم، خاطراتی که میان من و اوست گفتنی نیست. ما سال‌ها پشت میکروفن با هم گفتیم و خندیدیم. او بسیار مرد پاکی بود. متاسفانه وقتی کسی می‌میرد همه از این حرف‌ها می‌زنند اما من واقعا از صمیم قلب می‌گویم که ذره‌ای در این سال‌ها نه من و نه هیچکس از این مرد آزاری ندید. او همیشه با صمیمیت می‌آمد و با صمیمیت هم می‌رفت، هیچوقت صدای بلندش را نشنیدیم.»

سیامک اطلسی، هنرمند پیشکسوت سینما، تلویزیون و دوبله صبح یکشنبه، چهارم مهر بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. مرحوم اطلسی اخیرا در آخرین گفت و گویش اعلام کرده بود که مشغول بازی در سریال «اپیدمی» با موضوع کروناست که نقش رئیس بیمارستان را ایفا کرده بود.

  • منبع خبر : ایسنا