تصویربرداری «مهیار عیار» از نیمه گذشت/ بازیگران جدید اضافه شدند

سریال «مهیار عیار» که چند ماهی از تصویربرداری آن می‌گذرد به نیمه راه رسید.

به گزارش تیتر هنر به نقل از روابط عمومی سریال، همزمان با ادامه تصویربرداری «مهیار عیار»، سیامک صفری، آشا محرابی، رامین ناصرنصیر و رویا میر علمی به جمع بازیگران این مجموعه تلویزیونی پیوستند.

تاکنون نیمی از تصویربرداری سریال «مهیار عیار» به کارگردانی سید جمال سیدحاتمی و تهیه‌کنندگی بهروز مفید سپری شده است. کامران تفتی، بهنام تشکر، متین ستوده از جمله بازیگرانی بودند که در این پروژه به ایفای نقش پرداخته‌اند.

رسول نقوی، مهرداد ضیایی، سیروس همتی، بهراد خرازی، حمیده مقدسی، دانیال نوروش، پریا مردانیان، سامرند معروفی، محمود جعفری، بابک نوری، سیامک ادیب، صفا اقاجانی نیز بازیگرانی هستند که تاکنون مقابل دوربین سیدجمال سیدحاتمی رفته‌اند.

کارگردان «مهیار عیار» پیش از این گفته بود در این مجموعه تلویزیونی حدوداً ۲۶۰ بازیگر جلوی دوربین می‌روند که تاکنون حضور اکثر بازیگران قطعی شده است.

«مهیار عیار» مجموعه‌ای تلویزیونی است که ساخت آن از هشت ماه پیش آغاز شده و قرار است ماه رمضان سال ۱۴۰۳ پخش شود. قصه این سریال در دوران صفویه می‌گذرد و در ۳۰ قسمت ساخته خواهد شد.

فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی را محمدرضا محمدی‌نیکو به نگارش درآورده است.

انتخاب بازیگر این پروژه عظیم و پر بازیگر، بر عهده حمیده مقدسی است که تاکنون انتخاب بازیگران سریال‌هایی چون «محکومین»، «سرگذشت» و «مستوران» و … را بر عهده داشته است.

این پروژه ۱۲۰ لوکیشن دارد که به دلیل تعدد آن توسط مرتضی پورحیدری طراح صحنه و دکور، همزمان با تولید، ساخته و آماده می‌شود.