برترین فیلم‌های جشنواره کن ۲۰۲۱ تا به اینجا
برترین فیلم‌های جشنواره کن ۲۰۲۱ تا به اینجا
در جدیدترین امتیازاتی که مجله اسکرین از فیلم‌های حاضر در کن منتشر کرده، «آنت» و «بدترین انسان جهان» پیشتاز هستند.

در جدیدترین امتیازاتی که مجله اسکرین از فیلم‌های حاضر در کن منتشر کرده، «آنت» و «بدترین انسان جهان» پیشتاز هستند. فیلم سینمایی «بدترین انسان جهان» ساخته یواخیم تری واکنش‌های مختلفی را از سوی منتقدان دریافت کرده است. طبق امتیازاتی که وبگاه اسکرین دیلی منتشر کرده دو منتقد چهار ستاره و سه منتقد تنها یک ستاره به این فیلم داده اند.

داستان این فیلم در مورد زنی به نام جولی است که زندگی عاشقانه‌ای دارد، اما تلاش می‌کند تا بتواند مسیر شغلی خود را از میان آشفتگی‌های زندگی پیدا کند. منتقدان دو مجله بزرگ انگلیسی (دیلی تلگراف و گاردین) امتیاز ۴ ستاره یا عالی را به این فیلم داده اند، اما از طرفی هم سه منتقد دیگر امتیاز ضعیفی به این فیلم دادند تا امتیاز میانگین ۲.۴ برای این فیلم به ثبت برسد.

با این حال این امتیاز از فیلم سینمایی «لینگویی» ساخته محمد صالح هارون که میانگین امتیاز ۱.۸ را دریافت کرده و در قعر فهرست امتیازات قرار گرفته، بیشتر است. به این فیلم بیشتر امتیاز یک یا دو ستاره داده شده بود. بیشترین ستاره‌ای که این فیلم دریافت کرد از سوی منتقد دیلی تلگراف با سه ستاره بود.

امتیازات نهایی برای فیلم «زانوی احد» امتیاز آن را به ۲.۱ کاهش داده و «همه چیز خوب پیش رفت» هم به طور میانگین امتیاز ۲.۲ گرفته است. به این ترتیب فیلم سینمایی «آنت» که در افتتاحیه کن نمایش داده شد با میانگین امتیاز ۳ هنوز محبوب‌ترین فیلم کن از نگاه منتقدان است. فیلم «بندتا» دیگر اثری است که گفته می‌شود با واکنش‌های مختلفی از منتقدان روبرو خواهد شد.فیلم «قهرمان» جدیدترین ساخته اصغر فرهادی روز سه شنبه ساعت ۱۵:۳۰ در سالن اصلی جشنواره اکران خواهد شد.