اکران آنلاین «آهنگ دو نفره» از 5 دی در فیلم‌نت

به گزارش تیتر هنر، فیلم سینمایی «آهنگ دو نفره» به کارگردانی آرزو ارزانش در بخش «سینما آنلاین پلتفرم فیلم‌نت اکران آنلاین می‌شود.
این فیلم کمدی موزیکال که در سال 1402 اکران سینمایی موفقی داشت از سه‌شنبه 5 دی 1402 ساعت 8 شب در فیلم‌نت اکران آنلاین می‌شود.

احمد مهرانفر، فرزاد فرزین، بهاره کیان افشار با هنرمندی هادی کاظمی، علیرضا استادی، النا حیدری و با حضور امیرحسین رستمی بازیگران «آهنگ دو نفره» هستند.
در این فیلم 2 ترانه جدید از فرزاد فرزین رونمایی شده و یک هم‌خوانی دو نفره فرزاد فرزین و احمد مهرانفر نیز در فیلم اجرا می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم که جزو پرفروش‌های اکران بود، آمده است: فیلم درباره دو فردی است که داستان‌شان با هم به صورت موازی پیش می‌رود و جایی به هم می‌رسند. شخصیت اول یک خواننده از سطح مرفه جامعه است و شخصیت دوم کسی است که گیر خانواده‌ای افتاده است که از طریق کتاب قانون باج می‌گیرند و اخاذی می‌کنند…
کارگردان: آرزو فرزانش، تهیه کننده : جواد نوروزبیگی، نویسنده: بابک کایدان، مشاور کارگردان: مسعود اطیابی، موسیقی: امیر توسلی و فیلمبردار: روزبه رایگا برخی از عوامل این فیلم هستند.

فیلم‌های سه کام حبس، عروسی مردم، مصلحت و بی‌مادر دیگر فیلم‌های «سینما آنلاین» فیلم‌نت هستند.