«اوپنهایمر» به نمایش خانگی آمد

فیلم سینمایی «اوپنهایمر» Oppenheimer تازه ‌ترین ساخته کریستوفر نولان با دوبله اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.

به گزارش تیترهنر؛ پلتفرم «تماشاخونه» مجموعه ای از آثار سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده و این روزها فیلم سینمایی «اوپنهایمر» یکی از آثاری است که در این مجموعه عرضه شده است.

درام تاریخی «اوپنهایمر» یک فیلم بیوگرافی محصول ۲۰۲۳ کشورهای انگلستان و آمریکا به نویسندگی و کارگردانی کریستوفر نولان است. نولان فیلم‌نامه این فیلم را بر اساس کتاب «پرومته آمریکایی: پیروزی و تراژدی جی رابرت اوپنهایمر» همراه با کای برد و مارتین شروین به رشته تحریر درآورده است. داستان فیلم درباره زندگی جی.رابرت اوپنهایمر، فیزیک‌دان نظری آمریکایی است که در دوران جنگ جهانی دوم مشغول کار روی سلاح هسته‌ای بوده و به دلیل حضور در پروژه منهتن «پدر بمب اتم» لقب گرفته است.

در فیلم سینمایی «اوپنهایمر» بازیگرانی چون کیلیان مورفی، امیلی بلانت، مت دیمون، آلدن ارنرایش و اسکات گرایمز به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم «اوپنهایمر» جزو ۲۵۰ فیلم برتر از نگاه سایت IMDB محسوب می شود و به عنوان پر‌فروش‌ترین فیلم مرتبط با جنگ جهانی دوم، پر‌فروش‌ترین فیلم زندگی‌نامه و دومین فیلم پر‌فروش با رده‌سنی بزرگسال شناخته شده است.

این فیلم با مدیریت دوبلاژ محمد قربانی و با حضور بیش از ۴۰ گوینده چون داریوش بشارت، غلامرضا صادقی، محسن سرشار، حسن همایی، مهبد قناعت پیشه، سعید مقدم منش، مهرداد معمارزاده، کیوان عسکری، محسن زرآبادی، سحر چوبدار و… به صورت اختصاصی در استودیو فراز به سفارش واحد تامین محتوای خارجی تماشاخونه تولید شده است.

فیلم سینمایی «اوپنهایمر» که امتیاز ۸.۵ را در سایت IMDb به دست آورده و با مدت زمان ۲ ساعت و ۵۵ دقیقه به صورت رایگان و با دوبله اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه» قابل مشاهده است.