انتقادات تند منوچهر هادی از حسین انتظامی به دنبال قاچاق «رحمان ۱۴۰۰»: شهامت پاسخگویی داشته باش!

به دنبال قاچاق «رحمان ۱۴۰۰» کارگردان این فیلم با ادبیاتی تند از رئیس سازمان سینمایی انتقاد کرد.

به گزارش تیتر هنر، به دنبال انتشار نسخه قاچاق «رحمان ۱۴۰۰» منوچهر هادی در نامه تندی خطاب به حسین انتظامی نوشت: آقای انتظامی معاونت فعلی سینما شما به شدت محافظه کار هستین.بعد از توقیف رحمان و اکنون بعد از قاچاق نسخه بدون سانسور آن نه تنها من و تهیه کننده فیلم رو حضوری در دفترتون نپذیرفتید بلکه جواب تماس‌ها و پاسخ پیامکهای مارا هم ندادین. مگر شما معاونت وزارتخانه دیگری هستید مثلا وزارت نفت یا وزارت خارجه یا… شاید هم ما برای وزارتخانه دیگری فیلم ساختیم و مجوز از جایی غیر از ارشاد گرفتیم؟

هادی در ادامه آورده است: شما مدیر سینمایی هستین و من و جناب سرتیپی سینماگر. مگر شما مراجعه کننده دیگری هم غیراز ما دارین؟ دقیقا وظیفه شما چیست؟ شنیدم به زیر دستانتان گفتید فعلا صلاح نیست نسخه اصلاح شده شورا توزیع شود. دلیلش چیست؟ قطعا دوره مدیریت شما بزودی تمام خواهد شد ولی من بازهم فیلم خواهم ساخت. همانطور که مدیران لایق و نالایق قبلی رفتند و من و همکاران شریفم همچنان هستیم.

این کارگران ذکر کرد: کمی منصف باشید و جسور. شهامت داشته باشید و پاسخگو مگر توصیه رهبر معظم انقلاب به مسولین این نیست که پاسخگو باشین؟ چرا پاسخگو نیستین آقای انتظامی؟ بیش از صدبار تماس و پیامک دادیم و طلب حقمان را کردیم. نسخه فیلم ما قاچاق شده و شما در اتاقتان نشستین و پاسخ مارا نمیدهید. گذاشتین چند وقت بگذره و سرمایه بخش خصوصی که از بین رفت بعد مجوز بدهید. من به سهم خودم شمارا نمی بخشم و به خدا واگذار میکنم فقط به خاطر اینکه با من و تهیه کننده فیلم رحمان مثل غریبه ها رفتار کردین و مارا در این اتفاق مهم سینمایی سال تنها گذاشتین. من و جناب سرتیپی همچنان بخاطر عدم حمایت شما به دادسرا احضار می‌شویم و در حال حاضر با وثیقه آزاد هستیم. خبر دارین؟ به خاطر فیلمی که مجوز ساخت داشته و مجوز نمایش؟ نسخه نمایش خانگی توسط شورا دیده شده و تمام اصلاحات شورا انجام شده و شخص شما مانع توزیع آن شدید که مبادا توزیع شود و شما زیر سوال بروید.